ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
№ | Прізвище, ім’я учня | місце | клас | предмет |
1 | Ружило Людмила | ІІ | 11-Б | українська мова |
2 | Когут Валенрія | ІІ | 11-Б | українська мова |
3 | Пашаєва Алсу | ІІІ | 11-Б | українська мова |
4 | Вінічук Софія | ІІ | 10-Б | українська мова |
5 | Діаб Діана | ІІІ | 10-А | українська мова |
6 | Кордонець Вероніка | ІІІ | 9-В | українська мова |
7 | Нежиборець Софія | ІІІ | 9-А | українська мова |
8 | Денисюк Катерина | ІІ | 8-Б | українська мова |
9 | Сівапченко Єгор | ІІІ | 7-Г | українська мова |
10 | Харчук Дарія | ІІ | 7-А | українська мова |
11 | Чепурна Поліна | ІІ | 6-А | лінгвістика |
12 | Ал Хасан Ясміна | ІІ | 7-В | лінгвістика |
13 | Яременко Тетяна | І | 11-А | лінгвістика |
14 | Струков Олександр | І | 8-А | трудове навчання |
15 | Шпак Артем | ІІ | 9-А | трудове навчання |
16 | Калабухов Віктор | ІІІ | 9-А | трудове навчання |
17 | Кузьминський Богдан | ІІІ | 9-А | історія |
18 | Нежиборець Софія | ІІІ | 9-А | історія |
19 | Войтюк Валерія | ІІІ | 9-Б | історія |
20 | Лудан Дар’я | ІІІ | 10-Б | історія |
21 | Лічик Дмитро | І | 11-Б | історія |
22 | Сальніков Іван | ІІІ | 8-А | математика |
23 | Харченко Олександр | ІІІ | 11-А | математика |
24 | Давиденко Олександр | ІІ | 7-Б | образотворче мистецтво |
25 | Вінічук Софія | І | 9-Б | образотворче мистецтво |
26 | Пашаєва Алсу | І | 11-Б | образотворче мистецтво |
27 | Бєлікова Дар’я | ІІІ | 7-Б | зарубіжна література |
28 | Денисюк Катерина | ІІ | 8-Б | зарубіжна література |
29 | Нежиборець Софія | І | 9-А | зарубіжна література |
30 | Шпирко Ілля | І | 9-А | зарубіжна література |
31 | Чернявська Владислава | ІІ | 9-Б | зарубіжна література |
32 | Коченко Ярослава | ІІІ | 10-А | зарубіжна література |
33 | Пашаєва Алсу | І | 11-Б | зарубіжна література |
34 | Денисюк Катерина | ІІІ | 8-Б | екологія |
35 | Давиденко Олександр | ІІІ | 7-Б | хімія |
36 | Харчук Дарія | ІІІ | 7-А | хімія |
37 | Денисюк Катерина | ІІІ | 8-Б | хімія |
38 | Нежиборець Софія | ІІІ | 9-А | хімія |
39 | Ружило Людмила | І | 11-Б | хімія |
40 | Денисюк Катерина | ІІ | 8-Б | географія |
41 | Лищук Єгор | ІІ | 8-Б | географія |
42 | Комзол Володимир | ІІІ | 8-Б | географія |
43 | Криштомполь Анна | ІІІ | 9-В | географія |
44 | Лудан Дар’я | ІІ | 10-Б | географія |
45 | Таратута Олег | ІІІ | 10-А | географія |
46 | Пустовіт Дар’я | ІІІ | 8-Б | комп’ютерна графіка |
47 | Пашаєва Алсу | ІІ | 10-Б | комп’ютерна графіка |
48 | Алієва Гюнел | І | 11-А | педагогіка і психологія |
49 | Денисюк Катерина | ІІІ | 8-Б | англійська мова |
50 | Чернявська Владислава | ІІІ | 9-Б | англійська мова |
51 | Лудан Дар’я | ІІ | 10-Б | англійська мова |
52 | Ружило Людмила | ІІІ | 11-Б | англійська мова |
53 | Побєдаш Діана | ІІІ | 4-В | англійська мова |
54 | Гумаенний Андрій | ІІІ | 4-В | англійська мова |
55 | Стрехо Мирослав | ІІІ | 4-Б | англійська мова |
56 | Кузьминський Богдан | ІІІ | 9-А | біологія |
57 | Алієва Гюнел | ІІІ | 11-А | біологія |
58 | Денисюк Катерина | ІІ | 8-Б | російська мова |
59 | Ганджа Катерина | ІІІ | 8-А | російська мова |
60 | Нежиборець Софія | І | 9-А | російська мова |
61 | Чернявська Владислава | І | 9-Б | російська мова |
62 | Коченко Ярослава | І | 10-А | російська мова |
63 | Пашаєва Алсу | І | 11-Б | російська мова |
64 | Алієва Гюнел | ІІІ | 10-А | російська мова |
65 | Кузьминський Богдан | ІІІ | 9-А | правознавство |
66 | Нежиборець Софія | ІІ | 9-А | правознавство |
67 | Якименко Поліна | ІІІ | 6-А | образотворче мистецтво |
Успішність учнів за І семестр 2018-2019 навчального року
Зведений звіт про успішність та рух учнів за І семестр 2018-2019 навчального року
Клас | На початок семестру | На кінець семестру | Високий рівень | Достатній рівень | Середній рівень | Низький рівень | Якість знань | Відсоток успішності |
1-а | 29 | 28 | ||||||
1-б | 30 | 30 | ||||||
1-в | 30 | 30 | ||||||
2-а | 24 | 25 | ||||||
2-б | 29 | 30 | ||||||
2-в | 30 | 30 | ||||||
3-а | 33 | 33 | 3 | 20 | 10 | 0 | 69,7 % | 100 % |
3-б | 29 | 29 | 4 | 23 | 2 | 0 | 93,1 % | 100 % |
3-в | 30 | 30 | 2 | 20 | 8 | 0 | 73,3 % | 100 % |
4-а | 33 | 33 | 4 | 20 | 9 | 0 | 72,7 % | 100 % |
4-б | 32 | 32 | 3 | 24 | 5 | 0 | 84,4 % | 100 % |
4-в | 32 | 32 | 3 | 22 | 7 | 0 | 78,1 % | 100 % |
Всього | 361 | 362 | 19 | 129 | 41 | 0 | 79,1 % | 100 % |
5-а | 30 | 31 | 1 | 18 | 12 | 0 | 61,3 % | 100 % |
5-б | 33 | 32 | 0 | 16 | 16 | 0 | 50 % | 100 % |
5-в | 32 | 32 | 6 | 11 | 15 | 0 | 53,1 % | 100 % |
6-а | 23 | 23 | 2 | 12 | 9 | 0 | 60,9 % | 100 % |
6-б | 28 | 28 | 0 | 15 | 12 | 1 | 53,6 % | 96,4 % |
6-в | 24 | 26 | 2 | 9 | 15 | 0 | 42,3 % | 100 % |
7-а | 27 | 27 | 1 | 9 | 14 | 3 | 37 % | 88,9 % |
7-б | 26 | 26 | 0 | 10 | 14 | 2 | 38,5 % | 92,3 % |
7-в | 18 | 19 | 0 | 3 | 13 | 3 | 15,8 % | 84,2 % |
7-г | 22 | 21 | 0 | 8 | 12 | 1 | 38,1 % | 95,2 % |
8-а | 28 | 27 | 0 | 10 | 16 | 1 | 37 % | 96,3 % |
8-б | 28 | 29 | 2 | 7 | 19 | 1 | 31 % | 96,6 % |
8-в | 22 | 22 | 0 | 5 | 14 | 3 | 22,7 % | 86,4 % |
9-а | 22 | 22 | 2 | 7 | 12 | 1 | 40,9 % | 95,5 % |
9-б | 30 | 30 | 3 | 7 | 17 | 3 | 33,3 % | 90 % |
9-в | 25 | 25 | 0 | 12 | 10 | 3 | 48 % | 88 % |
Всього | 418 | 420 | 19 | 159 | 220 | 22 | 42,4 % | 94,8 % |
10-а | 22 | 14 | 0 | 3 | 10 | 1 | 21,4 % | 92,9 % |
10-б | 24 | 18 | 1 | 4 | 9 | 4 | 27,8 % | 77,8 % |
11-а | 20 | 19 | 1 | 7 | 8 | 3 | 42,1 % | 84,2 % |
11-б | 21 | 20 | 4 | 10 | 6 | 0 | 70 % | 100 % |
Всього | 87 | 71 | 6 | 24 | 33 | 8 | 42,3 % | 88,7 % |
Всього по школі | 866 | 853 | 44 | 312 | 294 | 30 | 52,4 % | 95,6 % |
Наші відмінники 2017-2018 навчального року
№ з/п | ПІБ учня | клас |
1. | Ашурова Софія Оділжонівна | 2-А |
2. | Гриб Марк Олександрович | 2-А |
3. | Нікітіна Людмила Андріївна | 2-А |
4. | Чамата Олександра Олександрівна | 2-А |
5. | Куценко ВладиславМаксимович | 2-А |
6. | Давиденко Тимур Сергійович | 2-Б |
7. | Безгіна Сабріна Хошанівна | 2-Б |
8. | Баришовець Анастасія Євгеніївна | 2-Б |
9. | Андріяш Михайло Романович | 2-Б |
10. | Бубновська Кіра Богданівна | 2-Б |
11. | Шостак Родіон Владиславович | 2-В |
12. | В’ялий Денис Андрійович | 2-В |
13. | Алікінічев Шаміль Магомедханович | 2-В |
14. | Келій Микита Олександрович | 3-А |
15. | Степаненко Єгор Сергійович | 3-А |
16. | Губа Іван Віталійович | 3-А |
17. | Тільна Анастасія Сергіївна | 3-А |
18. | Струков Дмитро Ігорович | 3-А |
19. | Кулієва Фатіма Мансимівна | 3-Б |
20. | Денисенко Софія Сергіївна | 3-Б |
21. | Стрехо Мирослав Олексійович | 3-Б |
22. | Ширінова Байім Афріл кизи | 3-В |
23. | Гончаров Михайло Олегович | 3-В |
24. | Горбачук Анна Сергіївна | 3-В |
25. | Гуменний Андрій Володимирович | 3-В |
26. | Дермельова Ганна Віталіївна | 3-В |
27. | Лєснова Єлизавета Романівна | 3-В |
28. | Побєдаш Діана Юріївна | 3-В |
29. | Микитенко Єлизавета Олександрівна | 4-А |
30. | Павленко Максим Володимирович | 4-А |
31. | Ковтун Роман Олегович | 4-А |
32. | Сальнікова Анна Павлівна | 4-А |
33. | Войтюк Софія Вікторівна | 4-Б |
34. | Забродська Катерина Сергіївна | 4-Б |
35. | Коваленко Єлизавета Віталіївна | 4-Б |
36. | Коваленко Ігор Віталійович | 4-Б |
37. | Лещенко Максим Володимирович | 4-Б |
38. | Скалецька Дар’я Сергіївна | 4-Б |
39. | Бутейко Антон Сергійович | 4-В |
40. | Малина Софія Євгенівна | 4-В |
41. | Мовсесян Еліна Нерсесівна | 4-В |
42. | Голубицький Дмитро Юрійович | 4-В |
43. | Сінкевич Ярослав Кириловоч | 4-В |
44. | Семчук Дмитро Олександрович | 4-В |
45. | Шостак Едуард Владиславович | 4-В |
46. | Алієв Джавід Гюлоглан огли | 5-А |
47. | Чепурна Поліна Ігорівна | 5-А |
48. | Яремчук Вероніка Вікторівна | 5-А |
49. | Самойленко Дмитро Олексійович | 5-А |
50. | Симончук Іван Андрійович | 5-А |
51. | Антонова Анастасія Ігорівна | 5-Б |
52. | Михайловська Катерина Вікторівна | 5-Б |
53. | Тарганська Вероніка Олександрівна | 5-Б |
54. | Рябоконь Олександра Романівна | 5-Б |
55. | Маковецька Анастасія Валеріївна | 5-Б |
56. | Лукашенко Елла Юріївна | 5-В |
57. | Кишаківська Софія Сергіївна | 5-В |
58. | Щербина Анастасія Андріївна | 5-В |
59. | Харчук Дар’я Віталіївна | 6-А |
60. | Бєлікова Дар’я Вадимівна | 6-Б |
61. | Панасюк Андрій Олександрович | 6-Б |
62. | Давиденко Олександр Сергійович | 6-Б |
63. | Денисюк Катерина Максимівна | 7-Б |
64. | Камзол Володимир Андрійович | 7-Б |
65. | Лищук Єгор Володимирович | 7-Б |
66. | Ярошенко Єгор В’ячеславович | 7-В |
67. | Нежиборець Софія Михайлівна | 8-А |
68. | Шпирко Ілля Геннадійович | 8-А |
69. | Кузьминський Богдан Вадимович | 8-А |
70. | Андрушко Даніїл, Ігорович | 8-А |
71. | Білошицький Олександр Миколайович | 8-Б |
72. | Криштомполь Анна Володимирівна | 8-Б |
73. | Рябінчук Іван В’ячеславович | 8-Б |
74. | Чернявська Владислава Павлівна | 8-Б |
75. | Гресь Дар’я Сергіївна | 8-В |
76. | Коркішко Валентина Василівна | 8-В |
77. | Кордонець Вероніка Олександрівна | 8-В |
78. | Павленко Валерія Сергіївна | 8-В |
79. | Алієва Гюнел Гюльоглан кизи | 10-А |
80. | Осельська Ольга Віталіївна | 10-Б |
81. | Пашаєва Алсу Гамлет кизи | 10-Б |
82. | Маслова-Лісічкіна Вероніка Андріївна | 4-А |
Підсумки участі учнів школи
у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
у 2016-2017 навчальному році
№ | Прізвище, ім’я учня | місце | клас | предмет | ПІБ вчителя |
1 | Солошенко Олександра | ІІ | 11-А | українська мова | Єсипенко С.О. |
2 | Грицак Вікторія | ІІІ | 11-А | українська мова | Захарченко Н.І. |
3 | Білошицька Ірина | І | 10-А | українська мова | Захарченко Н.І. |
4 | Ружило Людмила | ІІІ | 9-Б | українська мова | Єсипенко С.О. |
5 | Пашаєва Алсу | ІІІ | 9-Б | українська мова | Єсипенко С.О. |
6 | Вінічук Софія | ІІІ | 8-Б | українська мова | Єсипенко С.О. |
7 | Лудан Дар’я | ІІ | 8-Б | українська мова | Єсипенко С.О. |
8 | Гресь Дар’я | ІІІ | 7-В | українська мова | Єсипенко С.О. |
9 | Кордонець Вероніка | ІІІ | 7-В | українська мова | Єсипенко С.О. |
10 | Нежиборець Софія | ІІІ | 7-А | українська мова | Захарченко Н.І. |
11 | Алієва Гюнел | ІІІ | 9-А | біологія | Петренко О.А. |
12 | Погорєлов Іван | ІІІ | 11-А | біологія | Петренко О.А. |
13 | Нежиборець Софія | ІІІ | 8-Б | лінгвістика | Пакаліна Г.М. |
14 | Когут Валерія | ІІІ | 9-А | лінгвістика | Пакаліна Г.М. |
15 | Ружило Людмила | ІІІ | 9-Б | історія | Пруднікова Л.М. |
16 | Пашаєва Алсу | ІІІ | 9-Б | історія | Пруднікова Л.М. |
17 | Плохилий Олексій | ІІ | 10-А | історія | Пруднікова Л.М. |
18 | Юрченко Данило | ІІ | 10-А | історія | Пруднікова Л.М. |
19 | Шпирко Ілля | ІІ | 7-А | зарубіжна література | Ляхович Л.Л. |
20 | Гресь Дар’я | ІІ | 7-В | зарубіжна література | Ляхович Л.Л. |
21 | Коченко Ярослава | ІІІ | 8-А | зарубіжна література | Ляхович Л.Л. |
22 | Грицак Вікторія | ІІІ | 11-А | математика | Гриб Н.В. |
23 | Семенюк Тетяна | ІІІ | 6-А | образотворче мистецтво | Підгайна С.С. |
24 | Шпирко Ілля | І | 7-А | образотворче мистецтво | Підгайна С.С. |
25 | Вінничук Софія | ІІ | 8-Б | образотворче мистецтво | Підгайна С.С. |
26 | Пашаєва Алсу | ІІ | 9-Б | образотворче мистецтво | Підгайна С.С. |
27 | Федорова Олександра | І | 10-А | образотворче мистецтво | Підгайна С.С. |
28 | Вінічук Софія | ІІІ | 8-Б | англійська мова | Пакаліна Г.М. |
29 | Киричок Інга | ІІІ | 11-А | англійська мова | Пакаліна Г.М. |
30 | Лудан Дар’я | ІІІ | 8-б | географія | Бойко В.В. |
31 | Малюга Ярослав | ІІІ | 9-А | географія | Середнікова В.С. |
32 | Пашаєва Алсу | ІІІ | 9-Б | географія | Середнікова В.С. |
33 | Похилий Олексій | ІІІ | 10-А | географія | Середнікова В.С. |
34 | Семененко Анастасія | І | 9-А | правознавство | Пруднікова Л.М. |
35 | Коченко Ярослава | ІІ | 8-А | російська мова | Ляхович Л.Л. |
36 | Вінічук Софія | ІІ | 8-Б | російська мова | Московська Т.А. |
37 | Пашаєва Алсу | І | 9-Б | російська мова | Новікова Г.І. |
38 | Алсаїд Ліна | ІІІ | 9-А | російська мова | Московська Т.А. |
39 | Алієва Гюнел | ІІІ | 9-А | російська мова | Лінчук С.В. |
40 | Солошенко Олександра | ІІІ | 11-А | російська мова | Московська Т.А. |
41 | Дозорцева Крістіна | ІІІ | 11-А | російська мова | Московська Т.А. |
42 | Нежиборець Софія | ІІ | 7-А | хімія | Бикова Т.В. |
43 | Ружило Людмила | ІІІ | 9-Б | хімія | Бикова Т.В. |
44 | Пашаєва Алсу | ІІІ | 9-Б | комп’ютерна графіка | Яценко І.О. |
Вітаємо переможців І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
№ | ПІБ учня | клас | місце | секція | ПІБ вчителя |
1. | Малюга Ярослав Віталійович | 8а | І | Українська мова | Єсипенко С.О. |
2. | Алієва Гюнел Гюлоган кизи | 8б | І | Історія України | Пруднікова Л.М. |
3. | Малюга Ярослав Віталійович | 8а | ІІ | Екологія рослинного світу | Петренко О.А. |
4. | Малюга Ярослав Віталійович | 8а | ІІІ | Історія України | Пруднікова Л.М. |
5. | Іванчук Олена Олександрівна | 9а | ІІІ | хімія | Бикова Т.В. |
6. | Білошицька Ірина Миколаївна | 9б | ІІІ | Англійська мова | Сибірко О.С. |
7. | Барбара Марія Олександрівна | 10а | ІІІ | Практична психологія | Серьогіна О.М. |
8. | Соколова Олена Андріївна | 11а | ІІІ | Прикладна математика та математичне моделювання | Петренко Л.І. |
Підсумки участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
у 2015-2016 навчальному році.
№ | Прізвище, ім’я учня | місце | клас | предмет | ПІБ вчителя |
1 | Пашаєва Алсу | І | 8-Б | біологія | Петренко О.А. |
2 | Алієва Гюнел | ІІІ | 8-А | біологія | Петренко О.А. |
3 | Абдувалієва Мафтуна | ІІІ | 8-А | біологія | Петренко О.А. |
4 | Спірідонова Анна | ІІ | 11-А | біологія | Петренко О.А. |
5 | Вінічук Софія | ІІІ | 7-Б | образотворче мистецтво | Підгайна С.С. |
6 | Пашаєва Алсу | ІІ | 8-Б | образотворче мистецтво | Підгайна С.С. |
7 | Соколова Олена | ІІІ | 11-А | образотворче мистецтво | Підгайна С.С. |
8 | Лудан Дар’я | ІІІ | 7-Б | українська мова | Єсипенко С.О. |
9 | Ружило Людмила | ІІІ | 8-Б | українська мова | Єсипенко С.О. |
10 | Білошицька Ірина | ІІІ | 9-Б | українська мова | Захарченко Н.І. |
11 | Солошенко Олександра | ІІІ | 10-А | українська мова | Єсипенко С.О. |
12 | Ружило Людмила | ІІ | 8-Б | історія | Пруднікова Л.М. |
13 | Ружило Людмила | ІІ | 8-Б | хімія | Бикова Т.В. |
14 | Грицак Вікторія | ІІІ | 10-А | математика | Гриб Н.В. |
15 | Пруднікова Анастасія | ІІІ | 11-А | географія | Бойко В.В. |
16 | Стрехо Владислав | ІІ | 8-А | трудове навчання | Гроза Л.М. |
17 | Скуренівський Микола | ІІІ | 8-Б | трудове навчання | Гроза Л.М. |
18 | Шромченко Олексій | ІІІ | 4-Г | математика | Суздаль Л.М. |
19 | Пашаєва Алсу | ІІ | 8-Б | російська мова | Новікова Г.І. |
20 | Алієва Гюнел | ІІІ | 8-А | російська мова | Лінчук С.В. |
21 | Алсаїд Ліна | ІІІ | 8-А | російська мова | Московська Т.А. |
22 | Гаянюк Марія | ІІІ | 8-А | російська мова | Московська Т.А. |
23 | Білошицька Ірина | І | 9-Б | російська мова | Московська Т.А. |
24 | Чернишенко Дар’я | ІІ | 9-Б | російська мова | Московська Т.А. |
25 | Рябець Вероніка | ІІ | 9-Б | російська мова | Московська Т.А. |
26 | Спірідонова Анна | І | 11-А | російська мова | Ляхович Л.Л. |
27 | Соколова Олена | ІІ | 11-А | російська мова | Ляхович Л.Л. |
28 | Рогозін Георгій | ІІ | 9-Б | правознавство | Пруднікова Л.М. |
29 | Юрченко Данидо | ІІІ | 9-Б | правознавство | Пруднікова Л.М. |
30 | Грицак Вікторія | ІІІ | 10-А | правознавство | Зубка Н.В. |
31 | Осташевський Дмитро | ІІІ | 7-А | зарубіжна література | Ляхович Л.Л. |
32 | Грицак Вікторія | ІІІ | 10-А | зарубіжна література | Московська Т.А. |
33 | Киричок Інга | ІІІ | 10-А | англійська мова | Пакаліна Г.М. |
34 | Шуть Дар’я | ІІІ | 11-А | англійська мова | Нестеренко О.О. |
35 | Малюга Ярослав | ІІ | 8-А | екологія | Петренко О.А. |