НАША ШКІЛЬНА СИМВОЛІКА

СИМВОЛ шкільної родини – СОНЯШНИК – КВІТКА.

/Files/images/квітка.jpg · Чому – квітка?

Квітка – символ росту, розвитку, краси та кохання.

Чому саме квітка соняшника?

Наша шкільна родина – це учні, вчителі та батьки.Нас багато! Якщо ми всі разом станемо в коло так щільно,як насіння в квітці соняху, відчуємо тепле дружнє плече, його підтримку.

· Чомуу соняшника пелюсток сааме одинадцять?

Кожна пелюстка символізує рік навчання в школі.

/Files/images/герб.jpg ГЕРБ ШКОЛИ № 247:

На блакитному фоні РОЗГОРНУТА КНИГА. Це підручник – головне джерело знань учня. Блакитний колір – символ миру, спокою, чистоти.

Книга — емблема просвітництва, знання, освіти. Відкрита книга символізує чистий розум та освіченість.

Над нею ВЕСЕЛКА - символ радості, єдності: це чарівний місток з дитинства в майбутнє доросле життя;

символ толерантності: наша шкільна родина об’єднує людей різних поколінь, національностей та віросповідань;

різні кольори веселки означають сім секторів шкільного учнівського самоврядування та різноманітність напрямків навчально – виховної роботи в нашій школі.

На фоні книги – три колоска -символ життя, відродження, зростання, процвітання. З давніх часів колос є знаком урожайності та родючості української землі. Ці колоски відображають працьовитість і єдність шкільної громади (вчителів, учнів та їх батьків ), вказують на головні риси характеру мешканців школи: працелюбність, гостинність, любов до рідної землі.

/Files/images/прапор.jpg ПРАПОР ШКОЛИ № 247.

Стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг зеленого і жовтого кольорів, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.

· Чому два кольори?

В геральдиці

зелений колір символізує надію, достаток, свободу і радість, молодість, пробудження природи, життя;

жовтий колір символізує вірність, чистоту, справедливість, милосердя; символ землі, багатства та мудрості.

У спектрі ці кольори слідують один за одним. І це символічно означає, що народжуючись на Землі, людина росте, отримує знання, мудрішає.

На прапорі також зображений символ школи – квітка соняшника.