РОЗКЛАД
РОБОТИ ГУРТКІВ ТА СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИХ СЕКЦІЙ У 2020-2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
№ з/п | Назва гуртка/секції | Керівник (ПІБ) | Клас | День проведення | Час роботи |
Напрям роботи: художньо-естетичний | |||||
1 | Яскрава палітра | Підгайна С.С. | 1-4 5-11 | Понеділок (1) (3-4) Вівторок (2) (5-11) П’ятниця (5-11) | 15:15-16:00 16:15-17:00 15:15-16:00 16:15-17:00 16:15-17:00 |
2 | Хореографія | Тимошок О.А. | 1-3 | Понеділок (1-В) (1-Б) Середа (1-Б) (2) (1-А) П’ятниця (1-В) (3) (1-А) | 15:00-15:45 15:55-16:40 14:10-14:55 15:05-15:50 16:00-16:45 14:10-14:55 15:05-15:50 16:00-16:45 |
3 | Сучасні танці | Орьол О.М. | 1-4 | Вівторок (1) (2) (3-4) Четвер (1) (2) (3-4) | 14:30-15:15 15:25-16:10 16:20-17:05 14:30-15:15 15:25-16:10 16:20-17:05 |
4 | Ляльковий театр | Любарська Л.В. | 3-4 7-8 | Вівторок Четвер | 16:15-17:00 17:10-17:55 16:15-17:00 17:10-17:55 |
5 | Петриківський розпис | Гребінь В.Б. | 1-6 | Понеділок (1-А) (2-А) (3-А) (2-Б) Вівторок (3-Б) (1-В) (3-В) (2-А) (4,5,6) Середа (1-Б) (2-Б) (3- А) (2-В) (4,5,6) Четвер (3-Б) (2-В) (3-В) (4,5,6) | 13:20-14:05 14:20-15:05 15:20-16:05 16:15-17:00 13:20-14:05 14:20-15:05 15:20-16:05 16:15-17:00 17:10-17:55 13:20-14:05 14:20-15:05 15:20-16:05 16:15-17:00 17:10-17:55 13:20-14:05 14:20-15:05 15:20-16:05 16:15-17:00 |
6 | Юні інспектори руху | Лужецька О.М. | 7 | Вівторок | 16:00-17:45 |
7 | Дружина юних пожежників | Лужецька О.М. | 7 | Середа | 16:00-17:45 |
8 | Різьблення по дереву | Нишук П.П. | 5-7 | Понеділок Середа Четвер | 16:00-17:45 17:00-18:45 16:00-17:45 |
9 | Вокал | Любарська Л.В. | 7-8 | Понеділок Середа | 16:15-17:00 17:10-17:55 16:15-17:00 17:10-17:55 |
10 | Шахи | Штукун А.В. | 1-5 | Понеділок (1) (2) (3-5) П’ятниця (1) (2) (3-5) | 14:40-15:25 15:40-16:25 17:40-18:25 14:40-15:25 15:40-16:25 17:40-18:25 |
Науково-дослідницький напрямок | |||||
Фізико-математична секція | |||||
11 | Цікава фізика | Каменєва Л.В. | 8-9 | Понеділок Четвер | 16:15-17:00 16:15-17:00 |
Біолого-хімічна секція | |||||
12 | Біологія Людини | Романюк Д.Л. | 6 | Понеділок Середа | 16:15-17:00 17:15-18:00 |
13 | Юні квітникарі | Романюк Д.Л. | 7 | П’ятниця | 15:30-16:15 16:25-17:10 |
Туристично-географічна секція | |||||
14 | Міжнародні зв’язки | Попович О.М. | 4-5 | Понеділок Четвер | 15:15 -16:00 15:15 -16:00 |
Військово-патріотична секція | |||||
15 | «Джура» | Нишук О.П. | 10-11 | Понеділок Середа П’ятниця | 17:10 -17:55 18:05 -18:50 19:00 - 19:45 17:10 -17:55 18:05 -18:50 19:00 –19:45 17:10 -17:55 18:05 -18:50 19:00 –19:45 |
Історико-правова секція | |||||
16 | Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція | Касянчук А.М. | 7 | Середа | 15:30 -17:15 |
Літературно-лінгвістична секція | |||||
17 | Аналіз та інтерпретація художнього тексту | Вишницька Ю.В. | 7-11 | Вівторок Четвер П’ятниця | 16:05-16:50 17:00-17:45 17:55-18:40 |
18 | Цікава польська | Черевик І.Т. | 6 | Понеділок (6-Б) Вівторок (6-В) Четвер (6-А) П’ятниця (6) | 15:30-16:15 16:30-17:15 15:30-16:15 16:30-17:15 16:00-17:15 17:25-18:10 14:30-15:15 15:30-16:15 16:30-17:15 |
19 | Історія та культура Азербайджану | Наібова С.М. | 1-2 3-5 6-11 | Понеділок (1-2) (3-5) (6-11) Вівторок (1-2) (3-5) (6-11) Четвер (1-2) (3-5) (6-11) П’ятниця (1-2) (3-5) (6-11) | 13:30-14:15 15:20-16:05 16:15-17:00 17:10-17:55 13:30-14:15 15:20-16:05 16:15-17:00 17:10-17:55 13:30-14:15 15:20-16:05 16:15-17:00 17:10-17:55 13:30-14:15 15:20-16:05 16:15-17:00 17:10-17:55 |
Спортивно-оздоровчий напрямок | |||||
20 | Футбол | Мостовенко С.М. | 3-4 | Понеділок Середа П’ятниця | 15:15-16:45 16:16-17:45 15:15-16:45 |
21 | Волейбол | Луценко П.А. | 8-11 | Понеділок Середа П’ятниця | 17:10-18:40 17:10-18:40 16:10-17:40 |
22 | Волейбол | Нишук О.П. | 8-11 | Вівторок Четвер П’ятниця | 17:10-18:40 17:10-18:40 16:15-17:45 |
РОЗКЛАД
гуртків та спортивних секцій спеціалізованої школи №247
у 2018-2019 навчальному році
Військово-патріотична секція | ||||||
1 | Військово-патріотичне виховання | Нишук О.П. | 9 | 10-11 | Понеділок Середа П’ятниця | 16:00 -18:35 17:00 -19:35 17:45 - 20:10 |
Спортивно-оздоровчий напрямок | ||||||
2 | Футбол | Луценко П.А. | 6 | 5-9 | Понеділок Середа П’ятниця | 15:30-17:00 15:30-17:00 14:30-16:00 |
3 | Настільний теніс | Лужецька О.М. | 3 | 5 | Понеділок Середа П’ятниця | 15:15-16:00 15:15-16:00 15:15-16:00 |
РОЗКЛАД
гуртків та спортивних секцій спеціалізованої школи №247
в режимі Школи повного дня у 2018-2019 навчальному році
№ з/п | Назва гуртка/секції | Керівник (ПІБ) | Кількість годин | Клас | День проведення | Час роботи |
Напрям роботи: художньо-естетичний | ||||||
1 | Яскрава палітра | Підгайна С.С. | 4 | 1 5-11 | Вівторок (1) (5-11) Четвер (1) (5-11) | 15:30-16:15 16:20-17:05 15:30-16:15 16:20-17:05 |
2 | Чарівний пензлик | Камінська С.Ю. | 6 | 2-3 | Вівторок (2) Четвер (3) | 14:30 -16:45 14:30 -16:45 |
3 | Хореографія/ Київський вальс | Тимошок О.А. | 9 | 1-4 11 | Вівторок (1) (11) (3-4) Середа (1) (2) (3-4) П’ятниця (1) (2) (3-4) | 14:30-15:10 15:30-16:15 16:20-17:05 14:30-15:10 15:30-16:15 16:30-17:15 14:30-15:10 15:30-16:15 16:30-17:15 |
4 | Ляльковий театр | Кльокта Н.М. | 10 | 1-4 | Понеділок (1) (2) (3-4) Вівторок (2) (3-4) Середа (1) (2) (3-4) Четвер (2) (3-4) | 14:30-15:15 15:30-16:15 16:20-17:05 15:30-16:15 16:20-17:05 14:30-15:15 15:30-16:15 16:20-17:05 15:30-16:15 16:20-17:05 |
Професійно-технічний напрямок | ||||||
5 | Юні інспектори руху | Любарська Л.В. | 2 | 6-9 | П’ятниця | 15:30-17:00 |
6 | Дружина юних пожежників | Любарська Л.В. | 2 | 6-9 | Понеділок | 15:30-17:00 |
7 | Юн-прес | Підгайна С.С. | 2 | 9-11 | П’ятниця | 15:30-17:00 |
8 | Різьблення по дереву | Нишук П.П. | 6 | 6-8 | Вівторок Середа Четвер | 16:00-17:45 16:00-17:45 16:00-17:45 |
9 | Технічне моделювання | Суворов О.В. | 9 | 1-4 | Понеділок (1) Середа (1) П’ятниця (2-4) | 15:15-16:50 15:15-16:50 15:15-17:45 |
10 | Вокал | Любарська Л.В. | 4 | 5-7 | Вівторок (5) Четвер (6-7) | 15:30-17:00 15:30-17:00 |
11 | Театральне мистецтво | Заботкіна О.В. | 9 | 3-4 5-7 | Понеділок (3-4) (5-7) Вівторок (5-7) Четвер (3-4) П’ятниця (5-7) | 14:00-15:30 15:35-16:20 15:30-17:00 14:00-15:30 15:30-17:00 |
Науково-дослідницький напрямок | ||||||
Фізико-математична секція | ||||||
12 | Логіка | Гриб Н.В. | 1 | 8 | Понеділок | 15:30-16:15 |
13 | Логіка | Мартиненко В.М. | 1 | 5 | Понеділок | 15:30-16:15 |
14 | Цікава фізика | Петровський О.В. | 2 | 9 | Четвер | 15:30-17:00 |
15 | Цікава хімія | Бикова Т.В. | 1 | 7-9 | П’ятниця | 15:45-16:30 |
Біолого-хімічна секція | ||||||
16 | Юні рослинки | Романюк Д.Л. | 2 | 6 | Середа | 15:30-17:00 |
17 | Юні квітникарі | Романюк Д.Л. | 2 | 7 | Понеділок | 15:30-17:00 |
Туристично-географічна секція | ||||||
18 | Карта- мова географії | Корнійко Г.П. | 2 | 9-10 | Середа | 15:30 -17:00 |
19 | Міжнародні зв’язки | Корнійко Г.П. | 2 | 6-8 | Вівторок | 15:30 -17:00 |
Військово-патріотична секція | ||||||
20 | «Джура» | Лужецька О.М. | 2 | 8-9 | Четвер | 15:30 - 17:00 |
Історико-правова секція | ||||||
21 | Історія крізь століття | Ковальов В.Є. | 1 | 8-10 | Середа | 15:30 -16:15 |
22 | Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція | Касянчук А.М. | 1 | 7 | Середа | 15:30 -16:15 |
23 | Школа проти СНІДу | Касянчук А.М. | 2 | 11 | Понеділок | 16:25 -17:55 |
Літературно-лінгвістична секція | ||||||
24 | Аналіз та інтерпретація художнього тексту | Вишницька Ю.В. | 9 | 7-11 | Вівторок Четвер П’ятниця | 15:15-18:00, 15:15-18:00, 15:15-18:00. |
25 | Цікава англійська | Олійник С.В. | 1 | 4 | Четвер | 14:20-15:05 |
26 | Цікава англійська | Нестеренко О.О. | 2 | 4 | Вівторок Четвер | 14:30-15:15 13:30-14:15 |
27 | Цікава англійська | Уманська А.Ю. | 1 | 4 | Четвер | 14:30-15:15 |
28 | Цікава німецька | Зуляк Т.М. | 18 | 5-8 | Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця | 14:30-17:45 14:30-17:45 14:30-17:45 14:30-17:45 14:30-16:00 |
29 | Історія та культура Азербайджану | Наібова С.М. | 16 | 1-5 6-10 | Понеділок (1-5) (6-10) Вівторок (1-5) (6-10) П’ятниця (1-5) (6-10) Субота (1-5) (6-10) | 15:00-16:45 16:50-18:30 15:00-16:45 16:50-18:30 15:00-16:45 16:50-18:30 12:00-13:45 13:50-15:30 |
Спортивно-оздоровчий напрямок | ||||||
30 | Волейбол | Нишук О.П. | 6 | 8-11 | Вівторок Четвер П’ятниця | 16:15-17:45 16:15-17:45 16:15-17:45 |
РОЗКЛАД
консультпунктів спеціалізованої школи №247
в режимі Школи повного дня у 2018-2019 навчальному році
№ п/п | Консультпункти з предмету | ПІБ консультанта | День проведення | Час роботи | Кількість годин на тиждень |
1 | Філологія - Російська мова та література - Українська мова та література | Московська Т.А. | Середа | 16:00-18:00 | 2 |
Ляхович Л.Л. | Четвер | 16:00-18:00 | 2 | ||
Лінчук С.В. | Вівторок | 16:00-18:00 | 2 | ||
Захарченко Н.І. | Понеділок | 16:00-18:00 | 2 | ||
Єсипенко С.О. | Середа | 16:00-18:00 | 2 | ||
Тіга Ю.М. | Четвер | 16:00-18:00 | 2 | ||
Тороп Ю.І. | Вівторок | 16:00-18:00 | 2 | ||
2 | Лінгвістика - іноземна мова | Пакаліна Г.М. | Понеділок | 16:00-18:00 | 2 |
Нестеренко О.О. | Вівторок | 16:00-18:00 | 2 | ||
Обметиця Т.А | середа | 16:00-18:00 | 2 | ||
Сергеєва К.С. | Четвер | 16:00-18:00 | 2 | ||
3 | Суспільно-гуманітарні науки - історія - правознавство - географія - основи економіки | Пруднікова Л.М. | Середа | 16:00-18:00 | 2 |
Ковальов В.Є. | Вівторок | 16:00-18:00 | 2 | ||
Корнійко Г.П. | Вівторок | 16:00-18:00 | 2 | ||
4 | Природничі науки - біологія - хімія - фізика | Петренко О.А. | Середа | 16:00-18:00 | 2 |
Бикова Т.В. | Вівторок | 16:00-18:00 | 2 | ||
Романюк Д.Л. | Вівторок | 16:00-18:00 | 2 | ||
Петровський О.В. | середа | 16:00-18:00 | 2 | ||
5 | Математика та інформатика | Гриб Н.В. | Вівторок | 16:00-18:00 | 2 |
Мартиненко В.М. | Понеділок | 16:00-18:00 | 2 | ||
Петренко Л.І. | Середа | 16:00-18:00 | 2 | ||
Марисик Я.В. | Вівторок | 16:00-18:00 | 2 | ||
Ковальова М.С | Середа | 16:00-18:00 | 2 | ||
Костенко Л.М. | Четвер | 16:00-18:00 | 2 |