Підсумки участі учнів школи у І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
у 2018 -2019 навчальному році
Місце | ПІБ учня | Клас | Номінація | ПІБ вчителя |
ІІ | Шевченко Дар’я | 9-А | Хімія та біологія | Петренко О.А. |
І | Денисюк Катерина | 8-Б | Всесвітня історія | Зубка Н.В. |
ІІІ | Кузьминський Богдан | 9-А | Історія України | Ковальов В.Є. |
І | Денисюк Катерина | 8-Б | Літературна творчість | Захарченко Н.І. |
ІІ | Вінічук Софія | 10-Б | Українська література | Єсипенко С.О. |
ІІІ | Гаврилюк Денис | 9-А | Математимка | Петренко Л.І. |
ІІІ | Кузьминський Богдан | 9-А | Математимка | Петренко Л.І. |
ГРАФІК
проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2017-2018 навчальному році
№ п/н | Дата проведення | День | Початок олімпіади | Дисципліна | Класи |
1. | 18 жовтня | середа | 15:25 | Українська мова і література | 7-11 |
2. | 18 жовтня | середа | 15:25 | Російська мова і література | 8-11 |
3. | 18 жовтня | середа | 15:25 | Зарубіжна література | 7-11 |
4. | 19 жовтня | четвер | 15:25 | Історія | 8-11 |
5. | 19 жовтня | четвер | 15:25 | Математика | 6-11 |
6. | 19 жовтня | четвер | 15:25 | Інформатика (програмування) | 8-11 |
7. | 19 жовтня | четвер | 15:25 | Фізика | 7-11 |
8. | 20 жовтня | п’ятниця | 15:25 | Географія | 7-11 |
9. | 20 жовтня | п’ятниця | 15:25 | Економіка | 8-11 |
10. | 23 жовтня | понеділок | 15:25 | Біологія | 9-11 |
11. | 23 жовтня | понеділок | 15:25 | Екологія | 9-11 |
12. | 24 жовтня | вівторок | 15:25 | Образотворче мистецтво | 6-11 |
13. | 24 жовтня | вівторок | 15:25 | Правознавство | 8-11 |
14. | 24 жовтня | вівторок | 15:25 | Лінгвістика | 6-11 |
15. | 24 жовтня | вівторок | 15:25 | Іноземні мови (англійська) | 8-11 |
16. | 25 жовтня | середа | 15:25 | Трудове навчання (обслуговуюча праця) | 8-11 |
17. | 25 жовтня | середа | 15:25 | Інформаційні технології, Web-дизайн | 8-11 |
18. | 26 жовтня | четвер | 15:25 | Фізична культура | 11 |
19. | 27 жовтня | п’ятниця | 15.25 | Трудове навчання (технічна праця) | 8-11 |
20. | 27 жовтня | п’ятниця | 15.25 | 9-11 | |
21. | 27 жовтня | п’ятниця | 15.25 | Комп’ютерна графіка | 6-11 |
22. | 27 жовтня | п’ятниця | 15.25 | Комп’ютерна анімація | 6-11 |
початкова школа | |||||
23. | 24 жовтня | вівторок | 15:25 | українська мова і математика | 4 |
24. | 25 жовтня | середа | 15:25 | англійська мова | 4 |