Підсумки конкурсів та олімпіад у 2019-2020 навчальному році
Олімпіади:
№ | Предмет | Здобувач освіти: | Клас | Місце | Вчитель |
1. | Англійська мова | Западинська Віра | 8-В | ІІІ | Сергєєва К.С. |
2. | Англійська мова | Чепік Анастасія | 8-Б | ІІІ | Обметиця Т.А. |
3. | Англійська мова | Комзол Володимир | 9-Б | ІІІ | Сергєєва К.С. |
4. | Англійська мова | Денисюк Катерина | 9-Б | ІІІ | Обметиця Т.А. |
5. | Англійська мова | Нежиборець Софія | 10-А | ІІІ | Пакаліна Г.М. |
6. | Англійська мова | Криштомполь Анна | 10-Б | ІІІ | Пакаліна Г.М. |
7. | Англійська мова | Лудан Дар’я | 11-Б | ІІІ | Пакаліна Г.М. |
8. | Англійська мова | Шостак Родіон | 4-В | ІІІ | Дьоміна О.М. |
9. | Англійська мова | В’ялий Денис | 4-В | ІІІ | Олійник С.В. |
10. | Англійська мова | Орлова Олександра | 4-А | ІІІ | Корнілова О.В. |
11. | Лінгвістика | Сіваченко Єгор | 8-Г | ІІІ | Сергєєва К.С. |
12. | Лінгвістика | Павленко Валерія | 10-В | ІІІ | Пакаліна Г.М. |
13. | Українська мова | Чепурна Поліна | 7-А | ІІІ | Захарченко Н.І. |
14. | Українська мова | Князюк Катерина | 7-А | ІІІ | Захарченко Н.І. |
15. | Українська мова | Харчук Дарія | 8-А | ІІІ | Захарченко Н.І. |
16. | Українська мова | Чепельовська Валентина | 9-А | ІІІ | Єсипенко С.О. |
17. | Українська мова | Денисюк Катерина | 9-Б | ІІІ | Захарченко Н.І. |
18. | Українська мова | Нежиборець Софія | 10-А | ІІІ | Захарченко Н.І. |
19. | Українська мова | Вінічук Софія | 11-Б | ІІІ | Єсипенко С.О. |
20. | Російська мова | Сальніков Іван | 9-А | І | Московська Т.А. |
21. | Російська мова | Чепельовська Валентина | 9-А | ІІ | Московська Т.А. |
22. | Російська мова | Денисюк Катерина | 9-Б | ІІ | Лінчук С.В. |
23. | Російська мова | Гречинська Софія | 9-А | ІІ | Лінчук С.В. |
24. | Російська мова | Ганджа Катерина | 9-А | ІІ | Лінчук С.В. |
25. | Російська мова | Артюшенко Анастасія | 9-А | ІІІ | Лінчук С.В. |
26. | Російська мова | Чернявська Владислава | 10-Б | І | Ляхович Л.Л. |
27. | Російська мова | Нежиборець Софія | 10-А | ІІ | Ляхович Л.Л. |
28. | Російська мова | Коченко Ярослава | 11-А | І | Ляхович Л.Л. |
29. | Зарубіжна література | Лукашенко Елла | 7-В | ІІ | Лотош С.Д. |
30. | Зарубіжна література | Харчук Дарія | 8-А | ІІ | Лінчук С.В. |
31. | Зарубіжна література | Бєлікова Дар’я | 8-Б | ІІІ | Ляхович Л.Л. |
32. | Зарубіжна література | Юзвенко Софія | 8-А | ІІІ | Лінчук С.Д. |
33. | Зарубіжна література | Денисюк Катерина | 9-Б | І | Лінчук С.В. |
34. | Зарубіжна література | Губатенко Тетяна | 9-А | ІІ | Ляхович Л.Л. |
35. | Зарубіжна література | Ганджа Катерина | 9-А | ІІІ | Ляхович Л.Л. |
36. | Зарубіжна література | Кузьминський Богдан | 10-А | І | Ляхович Л.Л. |
37. | Зарубіжна література | Чернявська Владислава | 10-Б | ІІ | Ляхович Л.Л. |
38. | Зарубіжна література | Шпирко Ілля | 10-А | ІІ | Ляхович Л.Л. |
39. | Зарубіжна література | Коченко Ярослава | 11-А | ІІІ | Ляхович Л.Л. |
40. | Математика | Харчук Дарія | 8-А | ІІІ | Мартиненко В.М. |
41. | Математика | Шостак Родіон | 4-В | ІІІ | Суздаль Л.І. |
42. | Хімія | Щербина Анастасія | 7-В | ІІ | Бикова Т.В. |
43. | Хімія | Лукашенко Елла | 7-В | ІІІ | Бикова Т.В. |
44. | Хімія | Давиденко Олександр | 8-Б | ІІІ | Бикова Т.В. |
45. | Хімія | Харчук Дарія | 8-А | ІІІ | Бикова Т.В. |
46. | Астрономія | Вінічук Софія | 11-Б | ІІ | Петровський О.В. |
47. | Фізика | Кузьминський Богдан | 10-А | І | Петровський О.В. |
48. | Історія | Харчук Дарія | 8-А | ІІ | Зубка Н.В. |
49. | Історія | Чернявська Владислава | 10-Б | ІІ | Пруднікова Л.М. |
50. | Історія | Кузьминський Богдан | 10-А | ІІІ | Пруднікова Л.М. |
51. | Історія | Найченко Діана | 11-Б | ІІІ | Пруднікова Л.М. |
52. | Правознавство | Денисюк Катерина | 9-Б | ІІ | Зубка Н.В. |
53. | Правознавство | Лищук Єгор | 9-Б | ІІІ | Зубка Н.В. |
54. | Біологія | Давиденко Олександр | 8-Б | ІІ | Романюк Д.Л. |
55. | Біологія | Денисюк Катерина | 9-Б | ІІ | Романюк Д.Л. |
56. | Біологія | Ярошенко Єгор | 9-В | ІІІ | Романюк Д.Л. |
57. | Екологія | Денисюк Катерина | 9-Б | ІІ | Романюк Д.Л. |
58. | Географія | Харчук Дарія | 8-А | І | Корнійко Г.П. |
59. | Географія | Давиденко Олександр | 8-Б | ІІ | Корнійко Г.П. |
60. | Географія | Денисюк Катерина | 9-Б | ІІІ | Середнікова В.С. |
61. | Географія | Кузьминський Богдан | 10-А | ІІ | Середнікова В.С. |
62. | Географія | Лудан Дар’я | 11-Б | ІІІ | Корнійко Г.П. |
63. | Образотворче мистецтво | Коваль Тетяна | 6-В | ІІІ | Підгайна С.С. |
64. | Образотворче мистецтво | Хайницька-Агуф Маргарита | 6-В | ІІІ | Підгайна С.С. |
65. | Образотворче мистецтво | Тридуб Іванна | 7-В | І | Підгайна С.С. |
66. | Образотворче мистецтво | Якименко Поліна | 7-А | ІІ | Підгайна С.С. |
67. | Образотворче мистецтво | Пюро Дарія | 7-Б | ІІ | Підгайна С.С. |
68. | Образотворче мистецтво | Щербина Анастасія | 7-В | ІІ | Підгайна С.С. |
69. | Образотворче мистецтво | Пустовіт Дар’я | 9-Б | ІІ | Підгайна С.С. |
70. | Образотворче мистецтво | Соловей Єлизавета | 9-Б | ІІІ | Підгайна С.С. |
71. | Трудове навчання | Шрамченко Олексій | 8-Г | І | Нишук П.П. |
72. | Трудове навчання | Шихненко Дмитро | 8-Г | ІІ | Нишук П.П. |
73. | Трудове навчання | Єреденко Даніїл | 9-А | ІІ | Нишук П.П. |
74. | Трудове навчання | Білошицький Олександр | 10-Б | ІІ | Нишук П.П. |
Конкурси:
№ | Назва конкурсу | Місце | Здобувач освіти: | Клас | Вчитель |
1. | X Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка | І | Чернявська Владислава | 10-Б | Захарченко Н.І. |
2, | ІІІ | Лудан Дар’я | 11-Б | Єсипенко С.О. | |
3. | XX міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика | ІІ | Чепурна Поліна | 7-А | Захарченко Н.І. |
4. | ІІ | Денисюк Катерина | 9-Б | Захарченко Н.І. | |
5. | ІІ | Чернявська Владислава | 10-Б | Захарченко Н.І. | |
6. | ІІІ | Дермельова Анна | 5-В | Тороп Ю.І. | |
7. | ІІІ | Маслова-Лисичніка Вероніка | 6-А | Єсипенко С.О. | |
8. | ІІІ | Харчук Дарія | 8-А | Захарченко Н.І. | |
9. | ІІІ | Чепельовська Валентина | 9-А | Єсипенко С.О. | |
10. | ІІІ | Вінічук Софія | 11-Б | Єсипенко С.О. | |
11. | Конкурс «Омбудсмен» Номінація «Боротьба з насильством» | ІІ | Ганджа Катерина | 9-А | Зубка Н.В. |
12 | Гонта Катерина | 9-А | |||
13. | Живун Олександра | 9-А | |||
14. | Гречинська Софія | 9-А | |||
15 | Конкурс «Мій родовід» Номінація «Сімейні династії» | І | Вінічук Дар’я | 5-Б | Пруднікова Л.М. |
16. | Конкур «Учнівська творчість» Номінація «Історія України і державотворення» | ІІ | Войтюк Валерія | 10-Б | Пруднікова Л.М. |
МАН роботи:
№ | Місце | ПІ учня | Клас | Номінація | ПІБ вчителя |
1. | ІІІ | Харчук Дарія | 8-А | Медицина | Петренко О.А. |
2. | ІІІ | Денисюк Катерина | 9-Б | Зоологія, ботаніка | Романюк Д.Л. |
3. | І | Денисюк Катерина | 9-Б | Всесвітня історія | Зубка Н.В. |
4. | ІІ | Харчук Дарія | 8-А | Історія України | Зубка Н.В. |
5. | ІІІ | Шевченко Дар’я | 10-А | Географія і ландшафтознавство | Корнійко Г.П. |
6. | ІІ | Кузьминський Богдан | 10-А | Математичне моделювання | Петренко Л.І. |
7. | І | Денисюк Катерина | 9-Б | Літературна творчість | Захарченко Н.І. |
8. | ІІ | Харчук Дарія | 8-А | Англійська мова | Сергєєва К.С. |
Вітаємо переможців 2018-2019 навчального року
№ | Прізвище, ім’я учня | місце | клас | предмет |
1 | Ружило Людмила | ІІ | 11-Б | українська мова |
2 | Когут Валенрія | ІІ | 11-Б | українська мова |
3 | Пашаєва Алсу | ІІІ | 11-Б | українська мова |
4 | Вінічук Софія | ІІ | 10-Б | українська мова |
5 | Діаб Діана | ІІІ | 10-А | українська мова |
6 | Кордонець Вероніка | ІІІ | 9-В | українська мова |
7 | Нежиборець Софія | ІІІ | 9-А | українська мова |
8 | Денисюк Катерина | ІІ | 8-Б | українська мова |
9 | Сівапченко Єгор | ІІІ | 7-Г | українська мова |
10 | Харчук Дарія | ІІ | 7-А | українська мова |
11 | Чепурна Поліна | ІІ | 6-А | лінгвістика |
12 | Ал Хасан Ясміна | ІІ | 7-В | лінгвістика |
13 | Яременко Тетяна | І | 11-А | лінгвістика |
14 | Струков Олександр | І | 8-А | трудове навчання |
15 | Шпак Артем | ІІ | 9-А | трудове навчання |
16 | Калабухов Віктор | ІІІ | 9-А | трудове навчання |
17 | Кузьминський Богдан | ІІІ | 9-А | історія |
18 | Нежиборець Софія | ІІІ | 9-А | історія |
19 | Войтюк Валерія | ІІІ | 9-Б | історія |
20 | Лудан Дар’я | ІІІ | 10-Б | історія |
21 | Лічик Дмитро | І | 11-Б | історія |
22 | Сальніков Іван | ІІІ | 8-А | математика |
23 | Харченко Олександр | ІІІ | 11-А | математика |
24 | Якименко Поліна | ІІІ | 6-А | образотворче мистецтво |
25 | Давиденко Олександр | ІІ | 7-Б | образотворче мистецтво |
26 | Вінічук Софія | І | 9-Б | образотворче мистецтво |
27 | Пашаєва Алсу | І | 11-Б | образотворче мистецтво |
28 | Бєлікова Дар’я | ІІІ | 7-Б | зарубіжна література |
29 | Денисюк Катерина | ІІ | 8-Б | зарубіжна література |
30 | Нежиборець Софія | І | 9-А | зарубіжна література |
31 | Шпирко Ілля | І | 9-А | зарубіжна література |
32 | Чернявська Владислава | ІІ | 9-Б | зарубіжна література |
33 | Коченко Ярослава | ІІІ | 10-А | зарубіжна література |
34 | Пашаєва Алсу | І | 11-Б | зарубіжна література |
35 | Денисюк Катерина | ІІІ | 8-Б | екологія |
36 | Давиденко Олександр | ІІІ | 7-Б | хімія |
37 | Харчук Дарія | ІІІ | 7-А | хімія |
38 | Денисюк Катерина | ІІІ | 8-Б | хімія |
39 | Нежиборець Софія | ІІІ | 9-А | хімія |
40 | Ружило Людмила | І | 11-Б | хімія |
41 | Денисюк Катерина | ІІ | 8-Б | географія |
42 | Лищук Єгор | ІІ | 8-Б | географія |
43 | Комзол Володимир | ІІІ | 8-Б | географія |
44 | Криштомполь Анна | ІІІ | 9-В | географія |
45 | Лудан Дар’я | ІІ | 10-Б | географія |
46 | Таратута Олег | ІІІ | 10-А | географія |
47 | Пустовіт Дар’я | ІІІ | 8-Б | комп’ютерна графіка |
48 | Пашаєва Алсу | ІІ | 10-Б | комп’ютерна графіка |
49 | Алієва Гюнел | І | 11-А | педагогіка і психологія |
50 | Денисюк Катерина | ІІІ | 8-Б | англійська мова |
51 | Чернявська Владислава | ІІІ | 9-Б | англійська мова |
52 | Лудан Дар’я | ІІ | 10-Б | англійська мова |
53 | Ружило Людмила | ІІІ | 11-Б | англійська мова |
54 | Побєдаш Діана | ІІІ | 4-В | англійська мова |
55 | Гумаенний Андрій | ІІІ | 4-В | англійська мова |
56 | Стрехо Мирослав | ІІІ | 4-Б | англійська мова |
57 | Кузьминський Богдан | ІІІ | 9-А | біологія |
58 | Алієва Гюнел | ІІІ | 11-А | біологія |
59 | Денисюк Катерина | ІІ | 8-Б | російська мова |
60 | Ганджа Катерина | ІІІ | 8-А | російська мова |
61 | Нежиборець Софія | І | 9-А | російська мова |
62 | Чернявська Владислава | І | 9-Б | російська мова |
63 | Коченко Ярослава | І | 10-А | російська мова |
64 | Пашаєва Алсу | І | 11-Б | російська мова |
65 | Алієва Гюнел | ІІІ | 10-А | російська мова |
66 | Кузьминський Богдан | ІІІ | 9-А | правознавство |
67 | Нежиборець Софія | ІІ | 9-А | правознавство |
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2017-2018 навчального року
№ | Прізвище, ім’я учня | місце | клас | предмет | ПІБ вчителя |
1 | Іванчук Олена | ІІІ | 11-А | українська мова | Захарченко Н.І. |
2 | Когут Валенрія | ІІІ | 10-Б | українська мова | Єсипенко С.О. |
3 | Пашаєва Алсу | ІІІ | 10-Б | українська мова | Єсипенко С.О. |
4 | Вінічук Софія | ІІІ | 9-Б | українська мова | Захарченко Н.І. |
5 | Лудан Дар’я | ІІІ | 9-Б | українська мова | Єсипенко С.О. |
6 | Кордонець Вероніка | ІІІ | 8-В | українська мова | Єсипенко С.О. |
7 | Гресь Дар’я | ІІ | 8-В | українська мова | Єсипенко С.О. |
8 | Нежиборець Софія | ІІ | 8-А | українська мова | Захарченко Н.І. |
9 | Манчак Тетяна | ІІІ | 7-А | українська мова | Єсипенко С.О. |
10 | Денисюк Катерина | І | 7-Б | українська мова | Захарченко Н.І. |
11 | Нежиборець Софія | ІІІ | 9-Б | лінгвістика | Пакаліна Г.М. |
12 | Таратута Олег | І | 9-А | трудове навчання | Нишук П.П. |
13 | Нежиборець Софія | ІІІ | 8-А | історія | Ковальов В.Є. |
14 | Гресь Дар’я | ІІІ | 8-В | історія | Ковальов В.Є. |
15 | Таратута Олег | ІІІ | 9-А | історія | Пруднікова Л.М. |
16 | Лудан Дар’я | ІІІ | 9-Б | історія | Пруднікова Л.М. |
17 | Вінічук Софія | ІІІ | 9-Б | історія | Пруднікова Л.М. |
18 | Пашаєва Алсу | ІІ | 10-Б | історія | Пруднікова Л.М. |
19 | Лічик Дмитро | ІІІ | 10-Б | історія | Пруднікова Л.М. |
20 | Юрченко Данило | ІІІ | 11-А | історія | Пруднікова Л.М. |
21 | Рогозін Георгій | ІІІ | 11-А | історія | Пруднікова Л.М. |
22 | Іванчук Олена | ІІ | 11-А | зарубіжна література | Ляхович Л.Л. |
23 | Гресь Дар’я | ІІІ | 8-В | зарубіжна література | Ляхович Л.Л. |
24 | Нежиборець Софія | ІІ | 8-А | зарубіжна література | Ляхович Л.Л. |
25 | Шпирко Ілля | ІІ | 8-А | зарубіжна література | Ляхович Л.Л. |
26 | Губатенко Тетяна | ІІ | 7-А | зарубіжна література | Ляхович Л.Л. |
27 | Денисюк Катерина | І | 7-Б | зарубіжна література | Лінчук С.В. |
28 | Федорова Олександра | І | 11-А | образотворче мистецтво | Підгайна С.С. |
29 | Пашаєва Алсу | І | 10-Б | образотворче мистецтво | Підгайна С.С. |
30 | Вінічук Софія | ІІ | 9-Б | образотворче мистецтво | Підгайна С.С. |
31 | Лещинська Катерина | І | 9-Б | образотворче мистецтво | Підгайна С.С. |
32 | Алексєйцева Єлизавета | ІІІ | 9-Б | образотворче мистецтво | Підгайна С.С. |
33 | Давиденко Олександр | ІІ | 6-Б | образотворче мистецтво | Підгайна С.С. |
34 | Кузьминський Богдан | ІІІ | 8-А | географія | Корнійко Г.П. |
35 | Лудан Дар’я | ІІІ | 9-Б | географія | Корнійко Г.П. |
36 | Вінічук Софія | ІІ | 9-Б | географія | Корнійко Г.П. |
37 | Малюга Ярослав | ІІІ | 10-А | географія | Середнікова В.С. |
38 | Похилий Олексій | ІІІ | 11-А | географія | Середнікова В.С. |
39 | Шостак Едуард | ІІ | 4-В | англійська мова | Кочконян Г.О. |
40 | Бутейко Антон | ІІІ | 4-В | англійська мова | Олійник С.В. |
41 | Нежиборець Софія | І | 8-А | хімія | Бикова Т.В. |
42 | Денисюк Катерина | ІІ | 7-Б | хімія | Бикова Т.В. |
43 | Нежиборець Софія | ІІІ | 8-А | англійська мова | Пакаліна Г.М. |
44 | Чернявська Владислава | ІІ | 8-Б | англійська мова | Нестеренко О.О. |
45 | Лудан Дар’я | ІІІ | 11-А | англійська мова | Пакаліна Г.М. |
46 | Похилий Олексій | ІІ | 11-А | англійська мова | Нестеренко О.О. |
47 | Ружило Людмила | ІІ | 9-Б | англійська мова | Пакаліна Г.М. |
48 | Пашаєва Алсу | І | 10-Б | російська мова | Ляхович Л.Л. |
49 | Коркішко Валентина | І | 8-В | російська мова | Московська Т.А. |
50 | Шпирко Ілля | І | 8-Б | російська мова | Лінчук С.В. |
51 | Коченко Ярослава | ІІ | 9-А | російська мова | Ляхович Л.Л. |
52 | Вінічук Софія | ІІ | 9-Б | російська мова | Ляхович Л.Л. |
53 | Діаб Діана | ІІІ | 9-А | російська мова | Ляхович Л.Л. |
54 | Пашаєва Алсу | І | 10-Б | комп’ютерна графіка | Ковальова М.С. |
55 | Пашаєва Алсу | І | 10-Б | правознавство | Ковальов В.Є. |
56 | Таратута Олег | ІІІ | 9-А | правознавство | Пруднікова Л.М. |
Вітаємо переможців районних етапів міських та Всеукраїнських конкурсів
Гончаров Михайло | ІІ | 3-В | ХVІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика |
Михайловська Катерина | ІІ | 5-Б | |
Чепурна Поліна | ІІ | 5-А | |
Давиденко Олександр | ІІІ | 6-Б | |
Денисюк Катерина | ІІ | 7-Б | |
Манчак Тетяна | ІІІ | 7-А | |
Кордонець Вероніка | ІІ | 8-В | |
Діаб Діана | ІІ | 9-А | |
Пашаєва Алсу | ІІІ | 10-Б | |
Білошицька Ірина | ІІІ | 11-А | |
Бєлікова Дар’я | І | 6-Б | VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка |
Денисюк Катерина | ІІІ | 7-Б | |
Нежиборець Софія | ІІІ | 8-А | |
Кордонець Вероніка | ІІІ | 8-В | |
Вінічук Софія | ІІ | 9-Б | |
Лудан Дар’я | ІІІ | 9-Б | |
Жук Дмитро | ІІІ | 6-Г | Районний конкурс «Мій родовід» |
Ткаченко Артем | ІІ | 5-А | |
Чернишенко Іван | ІІ | 6-Г |
Вітаємо переможців конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН
Місце | ПІБ учня | Клас | Номінація | ПІБ вчителя |
ІІ | Похилий Олексій | 11-А | Екологія | Петренко О.А. |
І | Шевченко Дар’я | 8-А | Медицина | |
ІІ | Вінічук Софія | 9-Б | Українська література | Єсипенко С.О. |
І | Малюга Ярослав | 10-А | ||
ІІ | Осельська Ольга | 10-Б | ||
І | Гресь Дар’я | 8-В | ||
І | Ружило Людмила | 10-Б | Українська мова | |
ІІІ | Лучкань Ксенія | 9-Б | Літературна творчість | |
І | Кузьминський Богдан | 8-А | Математика | Петренко Л.І. |