#тиждень_математики_фізики_інформатики

Людина освічена та, яка знає, де знайти те, чого вона не знає.29 січня здобувачі освіти 8-А класу прийняли активну участь у брейн-ринзі "В гостях у фізики», який організувала вчитель фізики Каменєва Л.В.Команди добре впорались з раундами "Допиши формулу", "Вгадай вченого по портрету", "Німе кіно", "Чорна скринька"May be an image of 2 людини

#тиждень_математики_фізики_інформатикиПитання «Чому?»– одне з найплідніших. Задавайтеся ним частішеЗдобувачі освіти 5-В класу разом з вчителем математики Мартиненко В.М. провели захід "Магічні квадрати"

May be an image of 2 людини, people sitting, people standing та їжа

20 лютого День Героїв Небесної Сотні - пам'ятний день, відзначається для вшанування подвигу учасників революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. В навчальному закладі з нагоди вшанування пам'яті загиблих під час масових акцій протесту в Україні у листопаді 2013 року - лютому 2014 року, було проведено інформаційно-просвітницькі та навчально-виховні заходи під загальним гаслом "Небесна Сотня. На сторожі Гідності": круглі столи, уроки мужності, години спіілкування, перегляд документальних фільмів, уроки патріотичного виховання.

/Files/images/nebesna_sotnya/247 круглий стіл Герої Небесної Сотні.jpg/Files/images/nebesna_sotnya/247 круглий стіл 1.jpg/Files/images/nebesna_sotnya/247 круглий стіл.jpg/Files/images/nebesna_sotnya/247 свічка памяті 1.jpg/Files/images/nebesna_sotnya/247 Свічка памяті.jpg/Files/images/nebesna_sotnya/viber image 2019-02-20 , 15.39.05.jpg

Промайнуло літо... І знову ми повернулися в рідну школу, і як завжди, ми готові до подорожі в країну знань!

В житті у кожного із нас:
Буває перший і найкращий клас,
Нові книжки, улюблений урок,
І перший шкільний незабутній дзвінок.
Свято «Першого дзвоника» хвилююче і яскраве!
Нехай весь навчальний рік, проведений в стінах рідної школи, буде великим та незабутнім уроком роздумів, кропіткої праці, духовного зростання!