Призупинення навчального процесу 02,03 березня 2018

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 247

З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ»

ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

Н А К А З

_________________________ № _______

Про призупинення освітнього процесу

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 19.03.2004 № 449, наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації № 106 від 01.03.2018 « Про призупинення освітнього процесу в закладах загальної освіти Деснянського району міста Києва», у зв’язку з погіршенням погодних умов

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити освітній процес для учнів 02 та 03 березня 2018 року.

2. Заступникам директора з навчальної роботи Зубці Н.В., Середніковій В.С. забезпечити роботу педагогічних працівників відповідно до норми педагогічного навантаження.

3. Вчителям школи забезпечити виконання навчальних програм, у тому числі шляхом запровадження елементів дистанційного навчання.

4. Класним керівникам провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності учасників навчального процесу.

5. Заступнику директора з господарської роботи Брюхановій Н.О. забезпечити безперебійне функціонування навчального закладу.

6. Заступнику директора з виховної роботи Гуленко Т.В. оприлюднити зміст цього наказу на офіційному сайті навчального закладу.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор школи Т.В. Вишневська

З наказом ознайомлені Н.В. Зубка