Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2017-2018 навчального року

Прізвище, ім’я учня місце клас предмет ПІБ вчителя
1 Іванчук Олена ІІІ 11-А українська мова Захарченко Н.І.
2 Когут Валенрія ІІІ 10-Б українська мова Єсипенко С.О.
3 Пашаєва Алсу ІІІ 10-Б українська мова Єсипенко С.О.
4 Вінічук Софія ІІІ 9-Б українська мова Захарченко Н.І.
5 Лудан Дар’я ІІІ 9-Б українська мова Єсипенко С.О.
6 Кордонець Вероніка ІІІ 8-В українська мова Єсипенко С.О.
7 Гресь Дар’я ІІ 8-В українська мова Єсипенко С.О.
8 Нежиборець Софія ІІ 8-А українська мова Захарченко Н.І.
9 Манчак Тетяна ІІІ 7-А українська мова Єсипенко С.О.
10 Денисюк Катерина І 7-Б українська мова Захарченко Н.І.
11 Нежиборець Софія ІІІ 9-Б лінгвістика Пакаліна Г.М.
12 Таратута Олег І 9-А трудове навчання Нишук П.П.
13 Нежиборець Софія ІІІ 8-А історія Ковальов В.Є.
14 Гресь Дар’я ІІІ 8-В історія Ковальов В.Є.
15 Таратута Олег ІІІ 9-А історія Пруднікова Л.М.
16 Лудан Дар’я ІІІ 9-Б історія Пруднікова Л.М.
17 Вінічук Софія ІІІ 9-Б історія Пруднікова Л.М.
18 Пашаєва Алсу ІІ 10-Б історія Пруднікова Л.М.
19 Лічик Дмитро ІІІ 10-Б історія Пруднікова Л.М.
20 Юрченко Данило ІІІ 11-А історія Пруднікова Л.М.
21 Рогозін Георгій ІІІ 11-А історія Пруднікова Л.М.
22 Іванчук Олена ІІ 11-А зарубіжна література Ляхович Л.Л.
23 Гресь Дар’я ІІІ 8-В зарубіжна література Ляхович Л.Л.
24 Нежиборець Софія ІІ 8-А зарубіжна література Ляхович Л.Л.
25 Шпирко Ілля ІІ 8-А зарубіжна література Ляхович Л.Л.
26 Губатенко Тетяна ІІ 7-А зарубіжна література Ляхович Л.Л.
27 Денисюк Катерина І 7-Б зарубіжна література Лінчук С.В.
28 Федорова Олександра І 11-А образотворче мистецтво Підгайна С.С.
29 Пашаєва Алсу І 10-Б образотворче мистецтво Підгайна С.С.
30 Вінічук Софія ІІ 9-Б образотворче мистецтво Підгайна С.С.
31 Лещинська Катерина І 9-Б образотворче мистецтво Підгайна С.С.
32 Алексєйцева Єлизавета ІІІ 9-Б образотворче мистецтво Підгайна С.С.
33 Давиденко Олександр ІІ 6-Б образотворче мистецтво Підгайна С.С.
34 Кузьминський Богдан ІІІ 8-А географія Корнійко Г.П.
35 Лудан Дар’я ІІІ 9-Б географія Корнійко Г.П.
36 Вінічук Софія ІІ 9-Б географія Корнійко Г.П.
37 Малюга Ярослав ІІІ 10-А географія Середнікова В.С.
38 Похилий Олексій ІІІ 11-А географія Середнікова В.С.
39 Шостак Едуард ІІ 4-В англійська мова Кочконян Г.О.
40 Бутейко Антон ІІІ 4-В англійська мова Олійник С.В.
41 Нежиборець Софія І 8-А хімія Бикова Т.В.
42 Денисюк Катерина ІІ 7-Б хімія Бикова Т.В.
43 Нежиборець Софія ІІІ 8-А англійська мова Пакаліна Г.М.
44 Чернявська Владислава ІІ 8-Б англійська мова Нестеренко О.О.
45 Лудан Дар’я ІІІ 11-А англійська мова Пакаліна Г.М.
46 Похилий Олексій ІІ 11-А англійська мова Нестеренко О.О.
47 Ружило Людмила ІІ 9-Б англійська мова Пакаліна Г.М.
48 Пашаєва Алсу І 10-Б російська мова Ляхович Л.Л.
49 Коркішко Валентина І 8-В російська мова Московська Т.А.
50 Шпирко Ілля І 8-Б російська мова Лінчук С.В.
51 Коченко Ярослава ІІ 9-А російська мова Ляхович Л.Л.
52 Вінічук Софія ІІ 9-Б російська мова Ляхович Л.Л.
53 Діаб Діана ІІІ 9-А російська мова Ляхович Л.Л.
54 Пашаєва Алсу І 10-Б комп’ютерна графіка Ковальова М.С.
55 Пашаєва Алсу І 10-Б правознавство Ковальов В.Є.
56 Таратута Олег ІІІ 9-А правознавство Пруднікова Л.М.

Вітаємо переможців районних етапів міських та Всеукраїнських конкурсів

Гончаров Михайло ІІ 3-В ХVІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
Михайловська Катерина ІІ 5-Б
Чепурна Поліна ІІ 5-А
Давиденко Олександр ІІІ 6-Б
Денисюк Катерина ІІ 7-Б
Манчак Тетяна ІІІ 7-А
Кордонець Вероніка ІІ 8-В
Діаб Діана ІІ 9-А
Пашаєва Алсу ІІІ 10-Б
Білошицька Ірина ІІІ 11-А
Бєлікова Дар’я І 6-Б VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Денисюк Катерина ІІІ 7-Б
Нежиборець Софія ІІІ 8-А
Кордонець Вероніка ІІІ 8-В
Вінічук Софія ІІ 9-Б
Лудан Дар’я ІІІ 9-Б
Жук Дмитро ІІІ 6-Г Районний конкурс «Мій родовід»
Ткаченко Артем ІІ 5-А
Чернишенко Іван ІІ 6-Г

Вітаємо переможців конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН

Місце ПІБ учня Клас Номінація ПІБ вчителя
ІІ Похилий Олексій 11-А Екологія Петренко О.А.
І Шевченко Дар’я 8-А Медицина
ІІ Вінічук Софія 9-Б Українська література Єсипенко С.О.
І Малюга Ярослав 10-А
ІІ Осельська Ольга 10-Б
І Гресь Дар’я 8-В
І Ружило Людмила 10-Б Українська мова
ІІІ Лучкань Ксенія 9-Б Літературна творчість
І Кузьминський Богдан 8-А Математика Петренко Л.І.
Кiлькiсть переглядiв: 175