Розклад роботи гуртків та спортивно-оздоровчих секцій на 2017-2018 навчальний рік

Керівник гуртка Назва гуртка Кількість годин Клас День проведення Час проведення
Науково-дослідницький напрямок
Фізико-математична секція
1 Гриб Н.В. Логіка 1 5 середа 14:20-15:05
2 Мартиненко В.М. Логіка 1 6 Понеділок 15:15-16:00
3 Петровський О.В. Цікава фізика 2 8 Четвер 15:30-16:50
Біолого-хімічна секція
4 Бикова Т.В. Цікава хімія 1 7-9 вівторок 15:15-16:00
5 Романюк Д.Л. Юні рослинки 4 6 Понеділок Вівторок Середа П’ятниця 15:15-16:00 15:15-16:00 15:15-16:00 15:15-16:00
6 Романюк Д.Л. Юні квітникарі 4 7 Понеділок Вівторок П’ятниця 16:05-16:50 16:55-17:40 16:05-16:50 16:05-16:50
Історико-правова секція
7 Ковальов В.Є. Історія крізь століття 4 8-10 Понеділок Вівторок Середа Четвер 15:15-16:00 15:15-16:00 15:15-16:00 15:15-16:00
8 Косянчук А.М. Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція 1 7 Вівторок 15:15-16:00
9 Косянчук А.М. Школа проти СНІДу 2 10-11 середа 15:15-16:50
Літературознавча секція
10 Вишницька Ю.В. Аналіз та інтерпретація художнього тексту 9 7-11 Вівторок Четвер П’ятниця 15:15-18:00 15:15-18:00 15:15-18:00
Військово-патріотичний напрямок
11 Нишук О.П. Військово-патріотичне виховання 9 10-11 Понеділок Середа П’ятниця 16:00-18:35 17:00-19:35 17:45-20:10
12 Лужецька О.М. «Джура» 2 9 Четвер 15:15-16:55
Економіко-географічна секція
13 Корнілова О.В. Міжнародні зв’язки 2 6-8 Середа П’ятниця 15:35-16:20 15:35-16:20
Лінгвістична секція
14 Корнілова О.В. Цікава англійська 6 1-2 Понеділок 1а 2а Середа 1б 2б П’ятниця 1в 2в 13:25-13:55 14:45-15:30 13:25-13:55 14:45-15:30 13:25-13:55 14:45-15:30
15 Олійник С.В. Цікава англійська 3 3 Понеділок Середа П’ятниця 13:25-14:10 13:25-14:10 13:25-14:10
16 Андрущенко Л.С. Цікава англійська 6 1-2 Понеділок 1а 2а Середа 1б 2б П’ятниця 1в 2в 13:25-13:55 14:45-15:30 13:25-13:55 14:45-15:30 13:25-13:55 14:45-15:30
Кочконян Г.О. Цікава англійська 3 4 Вівторок Четвер П’ятниця 13:25-14:10 13:25-14:10 13:25-14:10
17 Наібова С.М. Історія та культура Азербайджану 16 1-5 (І) 6-10(ІІ) Понеділок І ІІ Середа І ІІ П’ятниця І ІІ Субота І ІІ 15:00-16:45 16:50-18:30 15:00-16:45 16:50-18:30 15:00-16:45 16:50-18:30 12:00-13:45 13:50-15:30
Художньо-естетичний напрямок
18 Богдан О.П. Юний художник 3 1 Понеділок Вівторок Середа 14:15-15:00 14:15-15:00 14:15-15:00
19 Підгайна С.С. Яскрава палітра 4 5-8 Вівторок Середа 15:30-17:00. 15:30-17:00.
20 Камінська С.Ю. Чарівний пензлик 9 2-4 Вівторок 2 Четвер 3 П’ятниця 4 13:25-14:10 14:15-15:00 15:15-16:00
21 Тимошок О.А. Хореографія 9 11 1-2 3-4 Вівторок 11 («Київський вальс») Вівторок 1 3-4 Середа 1 2 3-4 П’ятниця 1 2 3-4 15:30-16:15 14:30-15:10 16:30-17:15 14:30-15:10 15:30-16:15 16:30-17:15 14:30-15:10 15:30-16:15 16:30-17:15
22 Кльокта Н.М. Ляльковий театр «Мрія» 12 1-3 Понеділок 1а 2 3-4 Вівторок 1в 2 3-4 Середа 1а 2 3-4 Четвер 1в 2 3-4 14:30-15:15 15:30-16:15 16:20-17:05 14:30-15:15 15:30-16:15 16:20-17:05 14:30-15:15 15:30-16:15 16:20-17:05 14:30-15:15 15:30-16:15 16:20-17:05
Професійно-технічний напрямок
23 Лебідь О.В. Виготовлення сувенірів 18 1 2(І-ІІ) 3-5 Понеділок 2(І) 2(ІІ) Вівторок 2(І) 3 Середа 2(ІІ) 1 Четвер 3 1 П’ятниця 3 14:30-16:00; 16:15-17:45. 14:30-16:00; 16:15-17:45 14:30-16:00; 16:15-17:45 14:30-16:00; 16:15-17:45 14:30-16:00
24 Лужецька О.М. Юні інспектори руху 2 9 Понеділок 15:10-16:45
25 Лужецька О.М. Дружина юних пожежних 2 9 Вівторок 15:10-16:45
26 Підгайна С.С. Юн-прес 2 9-11 Четвер 15:30-17:00
27 Нишук П.П. Різьблення по дереву 6 6-8 Вівторок Середа Четвер 16:00-17:45 16:00-17:45 16:00-17:45
28 Суворов О.В. Технічне моделювання 9 1 2-5 Понеділок 1 Середа 1 П’ятниця 2-4 15:15-16:00; 16:05-16:50; 15:15-16:00; 16:05-16:50; 15:15-16:00; 16:05-16:50; 17:00-17:45
Спортивно-оздоровчий напрямок
29 Луценко П.А. Футбол 6 4 Понеділок теорія практика Середа теорія практика 15:15-16:00 16:15-17:45 15:15-16:00 16:15-17:45
30 Мостовенко С.М. Футбол 9 1-3 5-7 Вівторок 6-7 Четвер 2-3 П’ятниця 6-7 Субота 2-3 теорія практика 6-7 (теорія) (практика) 15:15-16:00 15:15-16:00 15:15-16:00 09:00-09:45 09:45-11:15 11:30-12:15 12:15-13:45
31 Нишук О.П. Волейбол 6 8-11 Вівторок Четвер П’ятниця 16:15-17:45 16:15-17:45 16:15-17:45

Розклад роботи консультпунктів на 2017-2018 навчальний рік

№ п/п Консультпункти з предмету ПІБ консультанта День проведення Час роботи Кількість годин на тиждень
1 Філологія - Російська мова та література - Українська мова та література Московська Т.А. Понеділок 16:00-18:00 2
Ляхович Л.Л. Вівторок 16:00-18:00 2
Лінчук С.В. Вівторок 16:00-18:00 2
Захарченко Н.І. Середа 16:00-18:00 2
Єсипенко С.О. Понеділок 16:00-18:00 2
Тіга Ю.М. Четвер 16:00-18:00 2
Оскирко О.П Вівторок 16:00-18:00 2
2 Лінгвістика - іноземна мова Пакаліна Г.М. Середа 16:00-18:00 2
Нестеренко О.О. Вівторок 16:00-18:00 2
Обметиця Т.А Понеділок 16:00-18:00 2
Сергеєва К.С. Четвер 16:00-18:00 2
3 Суспільно-гуманітарні науки - історія - правознавство - географія - основи економіки Пруднікова Л.М. Понеділок 16:00-18:00 2
Ковальов В.Є. Четвер 16:00-18:00 2
Корнійко Г.П. Вівторок 16:00-18:00 2
4 Природничі науки - біологія - хімія - фізика Петренко О.А. Понеділок 16:00-18:00 2
Бикова Т.В. Вівторок 16:00-18:00 2
Романюк Д.Л. Середа 16:00-18:00 2
Петровський О.В. середа 16:00-18:00 2
5 Математика та інформатика Гриб Н.В. Середа 16:00-18:00 2
Мартиненко В.М. Понеділок 16:00-18:00 2
Петренко Л.І. Четвер 16:00-18:00 2
Марисик Я.В. Вівторок 16:00-18:00 2
Ковальова М.С Понеділок 16:00-18:00 2

Розклад роботи гуртків та споривно-оздоровчих секцій
на 2016-2017 навчальний рік

Керівник гуртка Назва гуртка Кількість годин Клас День проведення Час проведення
Науково-дослідницький напрямок
Фізико-математична секція
1 Гриб Н.В. Логіка 1 6 Четвер 14:30-15:15
2 Мартиненко В.М. Логіка 1 5 Понеділок 14:30-15:15
3 Ланова С.Б. Цікава математика 2 5 Понеділок Середа 14:30-15:15 14:30-15:15
4 Ланова С.Б Цікава математика 2 6 Понеділок Середа 15:30-16;15 15:30-16;15
5 Ланова С.Б. Логіка 2 5-6 Четвер 6 Вівторок 5 14:30-15:15 14:30-15:15
6 Петровський О.В. Цікава астрономія 4 8 Понеділок Середа 15:30-17:15 15:30-17:15
Біолого-хімічна секція
7 Бикова Т.В. Цікава хімія 2 7-9 Четвер 15:15-16:45
Літературознавча секція
8 Вишницька Ю.В. Аналіз та інтерпретація художнього тексту 9 7-11 Вівторок Четвер П’ятниця 15:15-18:00 15:15-18:00 15:15-18:00
Військово-патріотичий напрямок
9 Нишук О.П. Військово-патріотичне виховання 9 10-11 Понеділок Середа П’ятниця 16:00-18:35 17:00-19:35 17:35-20:00
10 Нишук О.П. «Джура» 2 9 Середа 15:15-16:55
Економіко-георгафічна секція
11 Мовчан К.С. Міжнародні зв’язки 2 6-8 Понеділок 16:00-17:45
Лінгвістична секція
12 Загуменнікова О.А. Цікава англійська 2 2 Понеділок Вівторок 13:25-14:10 13:25-14:10
13 Олійник С.В. Цікава англійська 2 2 Понеділок Вівторок 13:25-14:10 13:25-14:10
14 Андрущенко Л.С. Цікава англійська 3 1 Понеділок Середа П’ятниця 13:30-14:15 13:30-14:15 13:30-14:15
15 Наібова С.М. Історія та культура Азербайджану 16 1-5 (І) 6-10(ІІ) Понеділок І ІІ Середа І ІІ П’ятниця І ІІ Субота І ІІ 15:00-16:45 16:50-18:30 15:00-16:45 16:50-18:30 15:00-16:45 16:50-18:30 12:00-13:45 13:50-15:30
Художньо-естетичний напрямок
16 Богдан О.П. Юний художник 8 1-2 Вівторок 1 2 Середа 1 2 Четвер 1 2 П’ятниця 1 2 14:30-15:15 15:30-16:15 15:20-16:05 16:20-17:05 14:30-15:15 15:30-16:15 15:20-16:05 16:20-17:05
17 Підгайна С.С. Яскрава палітра 4 5-8 Вівторок Середа 15:30-17:00. 15:30-17:00.
18 Кириченко І.О. Вокальний гурток 9 5-6 1-4 Понеділок5-6 1 2 3 П’ятниця 5-6 1 2 3 4 14:30-15:15; 15:25-16:10; 16:20-17:05; 17:15-18:00 14:30-15:15; 15:25-16:10; 16:20-17:05; 17:15-18:00 18:10-18:55
19 Тимошок О.А. Хореографія 1 8 11 1-2 3-4 Понеділок 1 («Київський вальс») 3-4 Четвер 1 2 3-4 П’ятниця 1 2 3-4 14:30-15:15 15:30-16:15 16:30-17:15 14:30-15:15 15:30-16:15 16:30-17:15 14:30-15:15 15:30-16:15 16:30-17:15
20 Кльокта Н.М. Ляльковий театр «Мрія» 12 1-3 Понеділок1(І) 2 3 Вівторок 1(ІІ) 2 3 Середа 1(І) 2 3 Четвер 1(ІІ) 2 3 14:30-15:15 15:30-16:15 16:25-17:10; 14:30-15:15 15:30-16:15 16:25-17:10; 14:30-15:15 15:30-16:15 16:25-17:10; 14:30-15:15 15:30-16:15 16:25-17:10;
Професійно-технічний напрямок
21 Лебідь О.В. Виготовлення сувенірів 18 1 2(І-ІІ) 3-5 Понеділок2(І) 2(ІІ) Вівторок 2(ІІ) 3-5 Середа 2(І) 1 Четвер 3-5 1 П’ятниця 3-5 14:30-16:00; 16:15-17:45. 14:30-16:00; 16:15-17:45 14:30-16:00; 16:15-17:45 14:30-16:00; 16:15-17:45 14:30-16:00.
22 Лужецька О.М. Юні інспектори руху 2 9 Понеділок 15:30-17:15
23 Лужецька О.М. Дружина юних пожежних 2 9 Вівторок 15:30-17:15
24 Підгайна С.С. Юн-прес 2 9-11 Четвер 15:30-17:00
25 Нишук П.П. Різьблення по дереву 6 6-8 Вівторок Середа Четвер 16:00-17:45 16:00-17:45 16:00-17:45
26 Суворов О.В. Виготовлення повітряних зміїв 9 1 2-5 Понеділок 1 2-5 2- 5 Середа П’ятниця 15:15-16:00; 16:15-17:00; 17:15-18:00 15:15-18:00 15:15-18:00
Спортивно-оздоровчий напрямок
27 Тверітнєва А.В. Настільний теніс 12 5-6 7-8 Понеділок7-8 Вівторок 5-6 Середа 5-6 7-8 П’ятниця 5-6 7-8 15:15-16:45 15:15-16:45 14:30-16:00 16:15-17:45 14:30-16:00 16:15-17:45
28 Луценко П.А. Футбол 4 3-4 Понеділок Середа 14:30-16:00 14:30-16:00
39 Мостовенко С.М. Футбол 9 1-2 5-7 Вівторок 1-2 Четвер 1-2 П’ятниця 1-2 Субота 5-7 14:30-16:00 14:30-16:00 14:30-16:00 09:00-11:15
30 Луценко П.А. Волейбол 6 8-11 Понеділок Середа П’ятниця 16:00-17:30 16:00-17:30 16:00-17:30
31 Нишук О.П. Волейбол 6 8-11 Вівторок Четвер П’ятниця 16:00-17:30 16:00-17:30 16:00-17:30



Розклад роботи консультпунктів
для індивідуальних чи групових занять з учнями
у 2016-2017 навчальному році

№ п/п Консультпункти з предмету ПІБ консультанта День проведення Час роботи Кількість годин на тиждень
1 Філологія - російська мова та література - українська мова та література Новікова Г.І. Четвер 16:00-18:00 2
Московська Т.А. Понеділок 16:00-18:00 2
Ляхович Л.Л. Четвер 16:00-18:00 2
Лінчук С.В. Середа 16:00-18:00 2
Захарченко Н.І. Середа 16:00-18:00 2
Єсипенко С.О. Середа 16:00-18:00 2
Тіга Ю.М. Четвер 16:00-18:00 2
Оскирко О.П Вівторок 16:00-18:00 2
2 Лінгвістика - іноземна мова Пакаліна Г.М. Понеділок 16:00-18:00 2
Нестеренко О.О. Вівторок 16:00-18:00 2
Обметиця Т.А Середа 16:00-18:00 2
3 Суспільно-гуманітарні науки - історія - правознавство - географія - основи економіки Пруднікова Л.М. Понеділок 16:00-18:00 2
Бойко В.В. Четвер 16:00-18:00 2
Середнікова В.С. Середа 16:00-18:00 2
4 Природничі науки - біологія - хімія - фізика Петренко О.А. Понеділок 16:00-18:00 2
Бикова Т.В. Вівторок 16:00-18:00 2
Петровський О.В. Четвер 16:00-18:00 2
5 Математика та інформатика Гриб Н.В. Четвер 16:00-18:00 2
Мартиненко В.М. Понеділок 16:00-18:00 2
Петренко Л.І. Вівторок 16:00-18:00 2
Яценко І.О. Середа 16:00-18:00 2
Ковальова М.С Вівторок 16:00-18:00 2
Ланова С.Б Четвер 16:00-18:00 2



2015-2016 навчальний рік


/Files/images/rozklad_gurtkiv/1 класи.jpg


/Files/images/rozklad_gurtkiv/2 клас.jpg

/Files/images/rozklad_gurtkiv/3 класи.jpg

/Files/images/rozklad_gurtkiv/4.jpg

/Files/images/rozklad_gurtkiv/5 класи.jpg

/Files/images/rozklad_gurtkiv/6 класи.jpg

Завантажити розклад гуртків у форматі *.DOCX

Кiлькiсть переглядiв: 210