Наші відмінники 2017-2018 навчального року

№ з/п ПІБ учня клас
1. Ашурова Софія Оділжонівна 2-А
2. Гриб Марк Олександрович 2-А
3. Нікітіна Людмила Андріївна 2-А
4. Чамата Олександра Олександрівна 2-А
5. Куценко ВладиславМаксимович 2-А
6. Давиденко Тимур Сергійович 2-Б
7. Безгіна Сабріна Хошанівна 2-Б
8. Баришовець Анастасія Євгеніївна 2-Б
9. Андріяш Михайло Романович 2-Б
10. Бубновська Кіра Богданівна 2-Б
11. Шостак Родіон Владиславович 2-В
12. В’ялий Денис Андрійович 2-В
13. Алікінічев Шаміль Магомедханович 2-В
14. Келій Микита Олександрович 3-А
15. Степаненко Єгор Сергійович 3-А
16. Губа Іван Віталійович 3-А
17. Тільна Анастасія Сергіївна 3-А
18. Струков Дмитро Ігорович 3-А
19. Кулієва Фатіма Мансимівна 3-Б
20. Денисенко Софія Сергіївна 3-Б
21. Стрехо Мирослав Олексійович 3-Б
22. Ширінова Байім Афріл кизи 3-В
23. Гончаров Михайло Олегович 3-В
24. Горбачук Анна Сергіївна 3-В
25. Гуменний Андрій Володимирович 3-В
26. Дермельова Ганна Віталіївна 3-В
27. Лєснова Єлизавета Романівна 3-В
28. Побєдаш Діана Юріївна 3-В
29. Микитенко Єлизавета Олександрівна 4-А
30. Павленко Максим Володимирович 4-А
31. Ковтун Роман Олегович 4-А
32. Сальнікова Анна Павлівна 4-А
33. Войтюк Софія Вікторівна 4-Б
34. Забродська Катерина Сергіївна 4-Б
35. Коваленко Єлизавета Віталіївна 4-Б
36. Коваленко Ігор Віталійович 4-Б
37. Лещенко Максим Володимирович 4-Б
38. Скалецька Дар’я Сергіївна 4-Б
39. Бутейко Антон Сергійович 4-В
40. Малина Софія Євгенівна 4-В
41. Мовсесян Еліна Нерсесівна 4-В
42. Голубицький Дмитро Юрійович 4-В
43. Сінкевич Ярослав Кириловоч 4-В
44. Семчук Дмитро Олександрович 4-В
45. Шостак Едуард Владиславович 4-В
46. Алієв Джавід Гюлоглан огли 5-А
47. Чепурна Поліна Ігорівна 5-А
48. Яремчук Вероніка Вікторівна 5-А
49. Самойленко Дмитро Олексійович 5-А
50. Симончук Іван Андрійович 5-А
51. Антонова Анастасія Ігорівна 5-Б
52. Михайловська Катерина Вікторівна 5-Б
53. Тарганська Вероніка Олександрівна 5-Б
54. Рябоконь Олександра Романівна 5-Б
55. Маковецька Анастасія Валеріївна 5-Б
56. Лукашенко Елла Юріївна 5-В
57. Кишаківська Софія Сергіївна 5-В
58. Щербина Анастасія Андріївна 5-В
59. Харчук Дар’я Віталіївна 6-А
60. Бєлікова Дар’я Вадимівна 6-Б
61. Панасюк Андрій Олександрович 6-Б
62. Давиденко Олександр Сергійович 6-Б
63. Денисюк Катерина Максимівна 7-Б
64. Камзол Володимир Андрійович 7-Б
65. Лищук Єгор Володимирович 7-Б
66. Ярошенко Єгор В’ячеславович 7-В
67. Нежиборець Софія Михайлівна 8-А
68. Шпирко Ілля Геннадійович 8-А
69. Кузьминський Богдан Вадимович 8-А
70. Андрушко Даніїл, Ігорович 8-А
71. Білошицький Олександр Миколайович 8-Б
72. Криштомполь Анна Володимирівна 8-Б
73. Рябінчук Іван В’ячеславович 8-Б
74. Чернявська Владислава Павлівна 8-Б
75. Гресь Дар’я Сергіївна 8-В
76. Коркішко Валентина Василівна 8-В
77. Кордонець Вероніка Олександрівна 8-В
78. Павленко Валерія Сергіївна 8-В
79. Алієва Гюнел Гюльоглан кизи 10-А
80. Осельська Ольга Віталіївна 10-Б
81. Пашаєва Алсу Гамлет кизи 10-Б
82. Маслова-Лісічкіна Вероніка Андріївна 4-А

Підсумки участі учнів школи
у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
у 2016-2017 навчальному році

Прізвище, ім’я учня місце клас предмет ПІБ вчителя
1 Солошенко Олександра ІІ 11-А українська мова Єсипенко С.О.
2 Грицак Вікторія ІІІ 11-А українська мова Захарченко Н.І.
3 Білошицька Ірина І 10-А українська мова Захарченко Н.І.
4 Ружило Людмила ІІІ 9-Б українська мова Єсипенко С.О.
5 Пашаєва Алсу ІІІ 9-Б українська мова Єсипенко С.О.
6 Вінічук Софія ІІІ 8-Б українська мова Єсипенко С.О.
7 Лудан Дар’я ІІ 8-Б українська мова Єсипенко С.О.
8 Гресь Дар’я ІІІ 7-В українська мова Єсипенко С.О.
9 Кордонець Вероніка ІІІ 7-В українська мова Єсипенко С.О.
10 Нежиборець Софія ІІІ 7-А українська мова Захарченко Н.І.
11 Алієва Гюнел ІІІ 9-А біологія Петренко О.А.
12 Погорєлов Іван ІІІ 11-А біологія Петренко О.А.
13 Нежиборець Софія ІІІ 8-Б лінгвістика Пакаліна Г.М.
14 Когут Валерія ІІІ 9-А лінгвістика Пакаліна Г.М.
15 Ружило Людмила ІІІ 9-Б історія Пруднікова Л.М.
16 Пашаєва Алсу ІІІ 9-Б історія Пруднікова Л.М.
17 Плохилий Олексій ІІ 10-А історія Пруднікова Л.М.
18 Юрченко Данило ІІ 10-А історія Пруднікова Л.М.
19 Шпирко Ілля ІІ 7-А зарубіжна література Ляхович Л.Л.
20 Гресь Дар’я ІІ 7-В зарубіжна література Ляхович Л.Л.
21 Коченко Ярослава ІІІ 8-А зарубіжна література Ляхович Л.Л.
22 Грицак Вікторія ІІІ 11-А математика Гриб Н.В.
23 Семенюк Тетяна ІІІ 6-А образотворче мистецтво Підгайна С.С.
24 Шпирко Ілля І 7-А образотворче мистецтво Підгайна С.С.
25 Вінничук Софія ІІ 8-Б образотворче мистецтво Підгайна С.С.
26 Пашаєва Алсу ІІ 9-Б образотворче мистецтво Підгайна С.С.
27 Федорова Олександра І 10-А образотворче мистецтво Підгайна С.С.
28 Вінічук Софія ІІІ 8-Б англійська мова Пакаліна Г.М.
29 Киричок Інга ІІІ 11-А англійська мова Пакаліна Г.М.
30 Лудан Дар’я ІІІ 8-б географія Бойко В.В.
31 Малюга Ярослав ІІІ 9-А географія Середнікова В.С.
32 Пашаєва Алсу ІІІ 9-Б географія Середнікова В.С.
33 Похилий Олексій ІІІ 10-А географія Середнікова В.С.
34 Семененко Анастасія І 9-А правознавство Пруднікова Л.М.
35 Коченко Ярослава ІІ 8-А російська мова Ляхович Л.Л.
36 Вінічук Софія ІІ 8-Б російська мова Московська Т.А.
37 Пашаєва Алсу І 9-Б російська мова Новікова Г.І.
38 Алсаїд Ліна ІІІ 9-А російська мова Московська Т.А.
39 Алієва Гюнел ІІІ 9-А російська мова Лінчук С.В.
40 Солошенко Олександра ІІІ 11-А російська мова Московська Т.А.
41 Дозорцева Крістіна ІІІ 11-А російська мова Московська Т.А.
42 Нежиборець Софія ІІ 7-А хімія Бикова Т.В.
43 Ружило Людмила ІІІ 9-Б хімія Бикова Т.В.
44 Пашаєва Алсу ІІІ 9-Б комп’ютерна графіка Яценко І.О.

Вітаємо переможців І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

ПІБ учня клас місце секція ПІБ вчителя
1. Малюга Ярослав Віталійович І Українська мова Єсипенко С.О.
2. Алієва Гюнел Гюлоган кизи І Історія України Пруднікова Л.М.
3. Малюга Ярослав Віталійович ІІ Екологія рослинного світу Петренко О.А.
4. Малюга Ярослав Віталійович ІІІ Історія України Пруднікова Л.М.
5. Іванчук Олена Олександрівна ІІІ хімія Бикова Т.В.
6. Білошицька Ірина Миколаївна ІІІ Англійська мова Сибірко О.С.
7. Барбара Марія Олександрівна 10а ІІІ Практична психологія Серьогіна О.М.
8. Соколова Олена Андріївна 11а ІІІ Прикладна математика та математичне моделювання Петренко Л.І.




Підсумки участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
у 2015-2016 навчальному році.

Прізвище, ім’я учня місце клас предмет ПІБ вчителя
1 Пашаєва Алсу І 8-Б біологія Петренко О.А.
2 Алієва Гюнел ІІІ 8-А біологія Петренко О.А.
3 Абдувалієва Мафтуна ІІІ 8-А біологія Петренко О.А.
4 Спірідонова Анна ІІ 11-А біологія Петренко О.А.
5 Вінічук Софія ІІІ 7-Б образотворче мистецтво Підгайна С.С.
6 Пашаєва Алсу ІІ 8-Б образотворче мистецтво Підгайна С.С.
7 Соколова Олена ІІІ 11-А образотворче мистецтво Підгайна С.С.
8 Лудан Дар’я ІІІ 7-Б українська мова Єсипенко С.О.
9 Ружило Людмила ІІІ 8-Б українська мова Єсипенко С.О.
10 Білошицька Ірина ІІІ 9-Б українська мова Захарченко Н.І.
11 Солошенко Олександра ІІІ 10-А українська мова Єсипенко С.О.
12 Ружило Людмила ІІ 8-Б історія Пруднікова Л.М.
13 Ружило Людмила ІІ 8-Б хімія Бикова Т.В.
14 Грицак Вікторія ІІІ 10-А математика Гриб Н.В.
15 Пруднікова Анастасія ІІІ 11-А географія Бойко В.В.
16 Стрехо Владислав ІІ 8-А трудове навчання Гроза Л.М.
17 Скуренівський Микола ІІІ 8-Б трудове навчання Гроза Л.М.
18 Шромченко Олексій ІІІ 4-Г математика Суздаль Л.М.
19 Пашаєва Алсу ІІ 8-Б російська мова Новікова Г.І.
20 Алієва Гюнел ІІІ 8-А російська мова Лінчук С.В.
21 Алсаїд Ліна ІІІ 8-А російська мова Московська Т.А.
22 Гаянюк Марія ІІІ 8-А російська мова Московська Т.А.
23 Білошицька Ірина І 9-Б російська мова Московська Т.А.
24 Чернишенко Дар’я ІІ 9-Б російська мова Московська Т.А.
25 Рябець Вероніка ІІ 9-Б російська мова Московська Т.А.
26 Спірідонова Анна І 11-А російська мова Ляхович Л.Л.
27 Соколова Олена ІІ 11-А російська мова Ляхович Л.Л.
28 Рогозін Георгій ІІ 9-Б правознавство Пруднікова Л.М.
29 Юрченко Данидо ІІІ 9-Б правознавство Пруднікова Л.М.
30 Грицак Вікторія ІІІ 10-А правознавство Зубка Н.В.
31 Осташевський Дмитро ІІІ 7-А зарубіжна література Ляхович Л.Л.
32 Грицак Вікторія ІІІ 10-А зарубіжна література Московська Т.А.
33 Киричок Інга ІІІ 10-А англійська мова Пакаліна Г.М.
34 Шуть Дар’я ІІІ 11-А англійська мова Нестеренко О.О.
35 Малюга Ярослав ІІ 8-А екологія Петренко О.А.

За 30 років роботи школи.

За особливі успіхи в навчанні нагороджені
золотою медаллю – 77 випускників
срібною медаллю – 30 випускників
Кiлькiсть переглядiв: 170