ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Прізвище, ім’я учня місце клас предмет
1 Ружило Людмила ІІ 11-Б українська мова
2 Когут Валенрія ІІ 11-Б українська мова
3 Пашаєва Алсу ІІІ 11-Б українська мова
4 Вінічук Софія ІІ 10-Б українська мова
5 Діаб Діана ІІІ 10-А українська мова
6 Кордонець Вероніка ІІІ 9-В українська мова
7 Нежиборець Софія ІІІ 9-А українська мова
8 Денисюк Катерина ІІ 8-Б українська мова
9 Сівапченко Єгор ІІІ 7-Г українська мова
10 Харчук Дарія ІІ 7-А українська мова
11 Чепурна Поліна ІІ 6-А лінгвістика
12 Ал Хасан Ясміна ІІ 7-В лінгвістика
13 Яременко Тетяна І 11-А лінгвістика
14 Струков Олександр І 8-А трудове навчання
15 Шпак Артем ІІ 9-А трудове навчання
16 Калабухов Віктор ІІІ 9-А трудове навчання
17 Кузьминський Богдан ІІІ 9-А історія
18 Нежиборець Софія ІІІ 9-А історія
19 Войтюк Валерія ІІІ 9-Б історія
20 Лудан Дар’я ІІІ 10-Б історія
21 Лічик Дмитро І 11-Б історія
22 Сальніков Іван ІІІ 8-А математика
23 Харченко Олександр ІІІ 11-А математика
24 Давиденко Олександр ІІ 7-Б образотворче мистецтво
25 Вінічук Софія І 9-Б образотворче мистецтво
26 Пашаєва Алсу І 11-Б образотворче мистецтво
27 Бєлікова Дар’я ІІІ 7-Б зарубіжна література
28 Денисюк Катерина ІІ 8-Б зарубіжна література
29 Нежиборець Софія І 9-А зарубіжна література
30 Шпирко Ілля І 9-А зарубіжна література
31 Чернявська Владислава ІІ 9-Б зарубіжна література
32 Коченко Ярослава ІІІ 10-А зарубіжна література
33 Пашаєва Алсу І 11-Б зарубіжна література
34 Денисюк Катерина ІІІ 8-Б екологія
35 Давиденко Олександр ІІІ 7-Б хімія
36 Харчук Дарія ІІІ 7-А хімія
37 Денисюк Катерина ІІІ 8-Б хімія
38 Нежиборець Софія ІІІ 9-А хімія
39 Ружило Людмила І 11-Б хімія
40 Денисюк Катерина ІІ 8-Б географія
41 Лищук Єгор ІІ 8-Б географія
42 Комзол Володимир ІІІ 8-Б географія
43 Криштомполь Анна ІІІ 9-В географія
44 Лудан Дар’я ІІ 10-Б географія
45 Таратута Олег ІІІ 10-А географія
46 Пустовіт Дар’я ІІІ 8-Б комп’ютерна графіка
47 Пашаєва Алсу ІІ 10-Б комп’ютерна графіка
48 Алієва Гюнел І 11-А педагогіка і психологія
49 Денисюк Катерина ІІІ 8-Б англійська мова
50 Чернявська Владислава ІІІ 9-Б англійська мова
51 Лудан Дар’я ІІ 10-Б англійська мова
52 Ружило Людмила ІІІ 11-Б англійська мова
53 Побєдаш Діана ІІІ 4-В англійська мова
54 Гумаенний Андрій ІІІ 4-В англійська мова
55 Стрехо Мирослав ІІІ 4-Б англійська мова
56 Кузьминський Богдан ІІІ 9-А біологія
57 Алієва Гюнел ІІІ 11-А біологія
58 Денисюк Катерина ІІ 8-Б російська мова
59 Ганджа Катерина ІІІ 8-А російська мова
60 Нежиборець Софія І 9-А російська мова
61 Чернявська Владислава І 9-Б російська мова
62 Коченко Ярослава І 10-А російська мова
63 Пашаєва Алсу І 11-Б російська мова
64 Алієва Гюнел ІІІ 10-А російська мова
65 Кузьминський Богдан ІІІ 9-А правознавство
66 Нежиборець Софія ІІ 9-А правознавство

Переможці І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2018-2019 навчального року

Місце ПІБ учня Клас Номінація ПІБ вчителя
ІІ Шевченко Дар’я 9-А Хімія та біологія Петренко О.А.
І Денисюк Катерина 8-Б Всесвітня історія Зубка Н.В.
ІІІ Кузьминський Богдан 9-А Історія України Ковальов В.Є.
І Денисюк Катерина 8-Б Літературна творчість Захарченко Н.І.
ІІ Вінічук Софія 10-Б Українська література Єсипенко С.О.
ІІІ Гаврилюк Денис 9-А Математимка Петренко Л.І.
ІІІ Кузьминський Богдан 9-А Математимка Петренко Л.І.

Вітаємо наших вчителів - переможців районного етапу конкурсу "Учитель року - 2019"

№ з/п місце ПІБ учня Номінація
1 І Мовчан Катерина Сергіївна Основи здоров’я
2 ІІІ Корнійко Галина Павлівна Географія
Кiлькiсть переглядiв: 232