Дискусія на тему «Історії героїв АТО: «Ми боремося за українську землю».

З нагоди відзначення Дня захисника України та з метою піднесення бойового подвигу, збереження та розвитку національних військових традицій та формування патріотичного духу у дітей та учнівської молоді в комунальному закладі «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №247 з поглибленим вивченням іноземних мов» Деснянського району міста Києва були проведені виховних години, уроків мужності: «Україна у моєму серці», «Тісніше станьте, сильні духом, під прапором одним», «Історії героїв АТО: «Ми боремося за українську землю». На виховну годину до учнів 6-Б класу завітав почесний гість Кікін О.С. – боєць доброволець 95 АРОМБ. Під час виховної години діти читали вірші, співали пісні та мали можливість поспілкуватися зі справжнім захисником України. Спілкування пройшло в теплій дружній атмосфері. Олександр Сергійович поділився з учнями не тільки спогадами, ай фотоматеріалами з АТО.

/Files/images/dzu/01.JPG/Files/images/dzu/02.JPG/Files/images/dzu/03.JPG/Files/images/dzu/04.JPG