ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
№ | Прізвище, ім’я учня | місце | клас | предмет |
1 | Ружило Людмила | ІІ | 11-Б | українська мова |
2 | Когут Валенрія | ІІ | 11-Б | українська мова |
3 | Пашаєва Алсу | ІІІ | 11-Б | українська мова |
4 | Вінічук Софія | ІІ | 10-Б | українська мова |
5 | Діаб Діана | ІІІ | 10-А | українська мова |
6 | Кордонець Вероніка | ІІІ | 9-В | українська мова |
7 | Нежиборець Софія | ІІІ | 9-А | українська мова |
8 | Денисюк Катерина | ІІ | 8-Б | українська мова |
9 | Сівапченко Єгор | ІІІ | 7-Г | українська мова |
10 | Харчук Дарія | ІІ | 7-А | українська мова |
11 | Чепурна Поліна | ІІ | 6-А | лінгвістика |
12 | Ал Хасан Ясміна | ІІ | 7-В | лінгвістика |
13 | Яременко Тетяна | І | 11-А | лінгвістика |
14 | Струков Олександр | І | 8-А | трудове навчання |
15 | Шпак Артем | ІІ | 9-А | трудове навчання |
16 | Калабухов Віктор | ІІІ | 9-А | трудове навчання |
17 | Кузьминський Богдан | ІІІ | 9-А | історія |
18 | Нежиборець Софія | ІІІ | 9-А | історія |
19 | Войтюк Валерія | ІІІ | 9-Б | історія |
20 | Лудан Дар’я | ІІІ | 10-Б | історія |
21 | Лічик Дмитро | І | 11-Б | історія |
22 | Сальніков Іван | ІІІ | 8-А | математика |
23 | Харченко Олександр | ІІІ | 11-А | математика |
24 | Давиденко Олександр | ІІ | 7-Б | образотворче мистецтво |
25 | Вінічук Софія | І | 9-Б | образотворче мистецтво |
26 | Пашаєва Алсу | І | 11-Б | образотворче мистецтво |
27 | Бєлікова Дар’я | ІІІ | 7-Б | зарубіжна література |
28 | Денисюк Катерина | ІІ | 8-Б | зарубіжна література |
29 | Нежиборець Софія | І | 9-А | зарубіжна література |
30 | Шпирко Ілля | І | 9-А | зарубіжна література |
31 | Чернявська Владислава | ІІ | 9-Б | зарубіжна література |
32 | Коченко Ярослава | ІІІ | 10-А | зарубіжна література |
33 | Пашаєва Алсу | І | 11-Б | зарубіжна література |
34 | Денисюк Катерина | ІІІ | 8-Б | екологія |
35 | Давиденко Олександр | ІІІ | 7-Б | хімія |
36 | Харчук Дарія | ІІІ | 7-А | хімія |
37 | Денисюк Катерина | ІІІ | 8-Б | хімія |
38 | Нежиборець Софія | ІІІ | 9-А | хімія |
39 | Ружило Людмила | І | 11-Б | хімія |
40 | Денисюк Катерина | ІІ | 8-Б | географія |
41 | Лищук Єгор | ІІ | 8-Б | географія |
42 | Комзол Володимир | ІІІ | 8-Б | географія |
43 | Криштомполь Анна | ІІІ | 9-В | географія |
44 | Лудан Дар’я | ІІ | 10-Б | географія |
45 | Таратута Олег | ІІІ | 10-А | географія |
46 | Пустовіт Дар’я | ІІІ | 8-Б | комп’ютерна графіка |
47 | Пашаєва Алсу | ІІ | 10-Б | комп’ютерна графіка |
48 | Алієва Гюнел | І | 11-А | педагогіка і психологія |
49 | Денисюк Катерина | ІІІ | 8-Б | англійська мова |
50 | Чернявська Владислава | ІІІ | 9-Б | англійська мова |
51 | Лудан Дар’я | ІІ | 10-Б | англійська мова |
52 | Ружило Людмила | ІІІ | 11-Б | англійська мова |
53 | Побєдаш Діана | ІІІ | 4-В | англійська мова |
54 | Гумаенний Андрій | ІІІ | 4-В | англійська мова |
55 | Стрехо Мирослав | ІІІ | 4-Б | англійська мова |
56 | Кузьминський Богдан | ІІІ | 9-А | біологія |
57 | Алієва Гюнел | ІІІ | 11-А | біологія |
58 | Денисюк Катерина | ІІ | 8-Б | російська мова |
59 | Ганджа Катерина | ІІІ | 8-А | російська мова |
60 | Нежиборець Софія | І | 9-А | російська мова |
61 | Чернявська Владислава | І | 9-Б | російська мова |
62 | Коченко Ярослава | І | 10-А | російська мова |
63 | Пашаєва Алсу | І | 11-Б | російська мова |
64 | Алієва Гюнел | ІІІ | 10-А | російська мова |
65 | Кузьминський Богдан | ІІІ | 9-А | правознавство |
66 | Нежиборець Софія | ІІ | 9-А | правознавство |
67 | Якименко Поліна | ІІІ | 6-А | образотворче мистецтво |
Переможці І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2018-2019 навчального року
Місце | ПІБ учня | Клас | Номінація | ПІБ вчителя |
ІІ | Шевченко Дар’я | 9-А | Хімія та біологія | Петренко О.А. |
І | Денисюк Катерина | 8-Б | Всесвітня історія | Зубка Н.В. |
ІІІ | Кузьминський Богдан | 9-А | Історія України | Ковальов В.Є. |
І | Денисюк Катерина | 8-Б | Літературна творчість | Захарченко Н.І. |
ІІ | Вінічук Софія | 10-Б | Українська література | Єсипенко С.О. |
ІІІ | Гаврилюк Денис | 9-А | Математимка | Петренко Л.І. |
ІІІ | Кузьминський Богдан | 9-А | Математимка | Петренко Л.І. |
Вітаємо наших вчителів - переможців районного етапу конкурсу "Учитель року - 2019"
№ з/п | місце | ПІБ учня | Номінація |
1 | І | Мовчан Катерина Сергіївна | Основи здоров’я |
2 | ІІІ | Корнійко Галина Павлівна | Географія |